Nugalėjo be klaidų šaudęs ir baudos ratų išvengęs austras Julianas Eberhardas (23 min. 11,1 sek.). Antrą vietą užėmė amerikietis Lowellas Bailey (+40,7 sek., 0 baudos ratų), trečias buvo prancūzas Martinas Fourcade'as (+45,4, 2).

25-erių metų K. Dombrovskis turėjo įveikti du baudos ratus ir nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 56 sek.

24-erių metų Vytautas Strolia (+3.04,3, 3) užėmė 77-ąa vietą, o 26-erių metų Tomas Kaukėnas (+3.34,7, 3) liko vos 89-as.

Iš viso klasifikuoti 102-u biatlonininkai. Persekiojimo lenktynėse dalyvaus 60 sportininkių.

Pasaulio taurės etapas vyksta trasose, kur 2018 metais vyks žiemos olimpinės žaidynes.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje toliau pirmauja M. Fourcade'as (1068 tšk.). Antrą vietą užima rusas Antonas Šipulinas (708 tšk.). T. Kaukėnas su 19 taškų tarp 100 klasifikuotų biatlonininkų yra 73-ias.

Tautų taurės įskaitoje Lietuvos rinktinė (2468 tšk.) 22-oje pozicijoje. Pirmauja Vokietija (6018 tšk.). Latvijos rinktinė (2560 tšk.) aplenkė suomius (2551 tšk.) ir pakilo į 20-ą vietą.