Geriausiai sekėsi Marijai Kaznačenko, kuri suko 3 baudos ratus ir užėmė 42-ą vietą bei aukso medalį iškovojusiai norvegei Hildei Fennei pralaimėjo 2 minutes 50,0 sekundžių.

Taip pat po tris kartus nepataikiusios Gaudvilė Nalivaikaitė ir Gabrielė Jociūtė užėmė atitinkamai 68-ą bei 69-ą vietas, o keturis kartus pro šalį prašovusi Karolina Banel finišavo paskutinė 79-a.

Sidabro medalis atiteko bulgarei Nijai Dimitrovai, bronza - Lisai Theresai Hauser iš Austrijos.

1. Hilde Fenne (Norvegija) 18 min. 48,3 sek. (1 baudos ratas)
2. Nija Dimitrova (Bulgarija) atsiliko 19,6 sek. (0)
3. Lisa Theresa Hauser (Austrija) 53,1 (1)
4. Galina Višnevskaja (Kazachstanas) 57,5 (1)
79.Karolina Banel 6:50,0 (4)

Geriausiai iš Lietuvos vaikinų 7,5 km sprinto distancijoje pasirodęs Edvinas Tomaševičius finišavo 72-as, Arnoldas Mikelkevičius buvo 90-as, o Modestas Girkus tarp 97 distanciją baigusių dalyvių liko 94-as.

1. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 19 min. 15,0 sek. (2 baudos ratai)
2. Maksim Romanovskij (Baltarusija) atsiliko 50,8 sek. (1)