Nugalėjo be klaidų šaudęs čekas Vitezslavas Hornigas - 19 min. 46,9 sek.

16-metis J. Mackinė (2 baudos ratai) nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 45,3 sek., o 17-metis N. Romanovas (3 b. ratai, 2 min. 53,3 sek.).

Lenktynėse dalyvavo 51 biatlonininkas.

Merginų 6 km sprinto lenktynėse antradienį Lietuvos atstovė Ana Jesipionok užėmė 24-ą vietą. Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi ir vieną baudos ratą įveikti turėjusi prancūzė Camille Bened (17 min. 42,2 sek.).

17-metė A. Jesipionok, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 27,8 sek.

16-metė lietuvė Raminta Dindaitė (+3.47,1, 4 b. ratai) tarp 46 dalyvių liko 36-a.

Slidinėjimo varžybų vaikinų 10 km lenktynėse laisvu stiliumi Lietuvos atstovas Ąžuolas Bajoravičius užėmė 34-ą vietą, o Deimantas Kliševičius - 39-ą.

Nugalėjo rusas Andrejus Nekrasovas - 21 min. 37,3 sek.

18-metis Ą. Bajoravičius čempionui pralaimėjo 3 min. 45,2 sek., o 17-metis D. Kliševičius (4 min. 0,9 sek.).

Lenktynėse dalyvavo 54 slidininkai.

Merginų 7,5 km slidinėjimo varžybose laisvu stiliumi 17-metė lietuvė Martyna Biliūnaitė tarp 42 dalyvių liko 39-a. Mūsų šalies sportininkė nuo nugalėtoja tapusios rusės Kristinos Kuskovos (19 min. 13,3 sek.) atsiliko 4 min. 44,8 sek.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.