Sekmadienį trečiojo turo keturių ekipų B grupės rungtynėse Alos Senvaitienės auklėtinės nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Vokietijos bendraamžėms – 19:31 (8:15).

Pasak pranešimo, vokietės užtikrintai pradėjo susitikimą ir jau po pirmojo kėlinio turėjo ženklų pranašumą (15:8). Viso antrojo kėlinio metu jos didino savo persvarą ir neleido lietuvaitėms pagalvoti apie intrigos sugrąžinimą.

Rungtynės pasižymėjo grubiomis pražangomis. Vokietės dviejų minučių nuobaudų susilaukė devynis kartus, lietuvės – šešis.

8 įvarčius lietuvėms pelnė Brigita Ivanauskaitė, 4 – Inesa Verbovik, 2 – Erika Drulytė, po 1 – Viktorija Nadzeikaitė, Roberta Ivanauskaitė, Gerda Trusytė, Greta Rinkevičiūtė ir Klaudija Šidlauskytė.

Nugalėtojų gretose 5 įvarčiais prie pergalės prisidėjo Paula Prior, 4 – Jenny Behrend, 3 – Sarah Irmler, Lisa Wieder bei Ramona Ruthenbeck.

Paskutiniosios grupės rungtynės vėlų sekmadienio vakarą tarp Rusijos bei Makedonijos komandų baigėsi lygiosiomis 26:26 (16:15).

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Rusija 3 2 1 0 93:61 5
2.Vokietija 3 2 0 1 80:66 4
------------
3.Makedonija 3 1 1 1 78:84 3
4.Lietuva 3 0 0 3 63:103 0

Į atkrintamąsias varžybas, kuriose bus tęsiama kova dėl čempionato medalių, pateko dvi geriausios grupės komandos.

Kovoje dėl 9-16 vietų lietuvės keturių komandų pirmojoje grupėje varžysis su kroatėmis (liepos 28 d.) bei serbėmis (liepos 29 d.). Du mačus šioje grupėje sužais ir Makedonijos rankininkės, jau turinčios įskaitinę pergalę prieš lietuves.

Lietuvos 19-mečių rinktinė į Senojo žemyno čempionatą pateko ketvirtą kartą. 1998 metais Lietuvos rankininkės iškovojo sidabro medalius, 2002 metais užėmė 10-ą vietą (tarp 12 komandų), 2007 metais liko paskutinės – šešioliktos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)