Trakų triatlono varžybų metu vyks Baltijos šalių triatlono čempionatas, Lietuvos triatlono čempionatas ir Trakų triatlonas. Baltijos šalių triatlono čempionate laukiame sportininkų iš Estijos, Latvijos Lietuvos, Rusijos, Vokietijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos, Norvegijos ir Danijos.

T. Kopūstas pajėgiausias Lietuvos 18-19 m. amžiaus triatlono sportininkas birželio 7 d. Kupiškyje, Baltijos šalių triatlono čempionate ,savo amžiaus grupėje užėmė 3 vietą, tarp lietuvių jis buvo pirmas.

Birželio 20 d. Austrijoje Europos čempionate, sprinto distancijoje, 16-19 m. amžiaus grupėje užėmė 3 vietą, birželio 22 d., Austrijoje, Europos čempionate, olimpinėje distancijoje, 18-19 m. amžiaus grupėje tapo čempionu ir į Lietuvą parvežė auksą. Jis olimpinėje distancijoje finišavo per 2 val. 11 min. 46 sek. Antrą vietą užėmusio lenko Kamila Magotta laikas - 2 val. 19 min. 17 sek.

Šį sekmadienį vyksiančiame Baltijos šalių čempionate Trakuose, olimpinėje distancijoje (plaukimas 1,5 km, važiavimas dviračiu 40 km, bėgimas 10 km), T. Kopūstas, pirmą kartą dalyvaudamas elito grupėje (19-40 metų amžiaus grupė), tikisi laimėti čempionatą ir pagerinti savo asmeninį rezultatą.

T. Kopūstas 2 metus mokosi ir treniruojasi Anglijoje, Licos mieste. Jis sportuoja jau 12 metų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)