Lietuviams - sportinių šokių varžybų Rygoje laurai

Naujųjų metų išvakarėse Latvijos sostinėje vyko paskutinės praėjusiais metais Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) varžybos. Lotynų Amerikos šokiuose pirmoji vieta tarp 24 porų atiteko vilniečiams Andriui Kandeliui ir Eglei Visockaitei, kurie aplenkė antrojoje vietoje likusius Rusijos atstovus - Vladislavą Pavlovą ir Svetlaną Polianiną.
Trečiojoje vietoje liko kita Lietuvos šokėjų pora - Martynas Kūra ir Karina Kasėlaitė. Ketvirti liko latviai - Ojaras Bacis ir Santa Lodina, penkti - lietuviai Vaidotas Škimelis bei Jurga Pupelytė.

Klasikinių šokių turnyro nugalėtojais tapo Andrius Ivašauskas ir Jurgita Dingelytė, aplenkę antrojoje vietoje likusią Anglijos porą - Warreną Boyce'ą (Voreną Boisą) ir Kristi End bei latvius Kristapą Cirulį ir Lienę Darbiniecę, kurie užėmė trečiąją vietą.

Ketvirtoji vieta tarp 24 porų atiteko kitai Lietuvos šokėjų porai - Juliui Seniauskui ir Neringai Joneliūnaitei.

BNS
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Kitos sporto šakos

Ledo ritulio čempionate „Hockey Punks“ pelnė septynis įvarčius be atsako

Lietuvos ledo ritulio čempionate ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Hockey Punks“ lengvai susitvarkė su svečiais iš Rokiškio ir namų aikštėje 7:0 (4:0, 2:0, 1:0) sutriuškino „Rokiškio“ klubą.

JAV plaukimo superžvaigždė M. Phelpsas slapta vedė

JAV olimpinis plaukimo čempionas Michaelas Phelpsas birželį slapta vedė savo merginą Nicole Johnson, praėjus kelioms savaitėms po jųdviejų sūnaus Boomerio gimimo, atskleidė JAV žiniasklaidos gauti dokumentai.

I. Barysas: planas vienas – išsiųsti varžovą atgal į Japoniją nuliūdusį (3)

Jau lapkričio 19 dieną Vilniaus „Siemens“ areną sudrebins didžiausias kovos menų renginys „BUSHIDO HERO`s & KOK WORLD SERIES 2016“. Įspūdingo fanų palaikymo visuomet sulaukiantis Ignas Barysas šįkart, kaip niekada, laukia savo kovos.

A. Kazakevičius jau mato karjeros finišo liniją ir planuoja vestuves (19)

Graikų-romėnų imtynininko Aleksandro Kazakevičiaus triumfo valanda išmušė 2012-aisiais. Tais metais Londono olimpinėse žaidynėse jis iškovojo bronzos medalį, be to, prieš tai, pavasarį, jis jau buvo spėjęs pasipuošti Europos čempionato bronza.

NHL slenkstį minančio lietuvio misija – užtildyti pašaipius aplinkinių juokelius (10)

„Jis tikrai gerai atrodo. Net mano žmona matė jo nuotrauką ant podiumo su vienais apatiniais“, – šypsojosi naujasis Manto Armalio treneris Roy Sommeris. Ledo ritulio Zoolanderiu JAV žiniasklaidos pramintas lietuvis anapus Atlanto pirmiau išgarsėjo ne savo sugebėjimais ginant vartus, o patirtimi mados pasaulyje. Laikas tai pakeisti, sako pats M. Armalis.