Pasaulio čempionu tapo rusas Sergejus Ustiugovas (1 val. 9 min. 16,7 sek. Sidabro medalis atiteko norvegui Martinui Johnsrudui Sundby (+6,7 sek.), bronzos kitam norvegui Finnui Haagenui Kroghui (+31,8 sek.).

Kitas lietuvis 24-erių metų Lukas Jakeliūnas finišo nepasiekė. Lenktynėse klasifikuoti 63-ys slidininkai.

Moterų 15 km skiatlono varžybose triumfavo tituluota norvegė Marit Bjoergen (37 min. 57,5 sek.). 36-erių metų norvegė pasaulio čempione tapo 15-ą kartą.

Antrą vietą užėmė suomė Krista Parmakoski (+4,8 sek.), trečią švedė Charlotte Kalla (+32 sek.).

Varžybose startavo 50 slidininkių.

Biatlonininkė G. Leščinskaitė pasaulio jaunimo čempionate - 41-a

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19-os metų) ir jaunimo (iki 21-erių metų) biatlono čempionato jaunimo merginų 7,5 km sprinto lenktynėse šeštadienį lietuvė Gabrielė Leščinskaitė užėmė 41-ą vietą.

Nugalėjo be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi italė Michela Carrara (20 min. 57,8 sek.). Sidabro medalį iškovojo norvegė Ingrida Tandrevold (+15,2 sek., 1 baudos ratas), bronzos prancūzė Myrtille Begue (+31,5, 0).

20-metė G. Leščinskaitė turėjo įveikti du baudos ratus ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 54,6 sek.

20-metė lietuvė Kotryna Vitkūnaitė (+4.02,8, 3) užėmė 56-ą vietą tarp 67-ių dalyvių.

Abi lietuvės gavo teisę dalyvauti persekiojimo lenktynėse, kuriose startuos 60 sportininkių.