Pirmi Europos čempionate pasirodė Vilius Sabataitis, Nojus Milinis ir Tautvydas Nedzinskas pneumatinio pistoleto rungtyje jaunimo grupėje.

Geriausiai tarp mūsiškių sekėsi 18-mečiui T. Nedzinskui, kuris surinko 553 taškus ir užėmė 45-ą vietą. Tiesa, iki patekimo į kitą etapą jam trūko 17 taškų, - informuoja Sportas.lt.

18-metis V. Sabataitis (546 tšk.) tenkinosi 48-a pozicija, o 16-metis N. Milinis (539 tšk.) liko paskutinis – 51-as. Kvalifikacijoje sužibėjo latvis Lauris Strautmanis (574 tšk.), kuris su geriausiu rezultatu pateko į kitą etapą.

Komandų įskaitoje lietuviai surinko 1638 taškus ir užėmė paskutinę – 11-ą – vietą. Auksą iškovojo latviai (1708 tšk.), vos vienu tašku aplenkę rusus (1707 tšk.), - praneša Sportas.lt.

Kovo 5-ą dieną pneumatinio pistoleto rungtyje jaunimo grupėje startuos G. Rankelytė ir G. Bilskytė. Kovo 6-ą dieną pneumatinio šautuvo grupėje pasirodys Jūratė Česynaitė, Vida Ajutytė ir pistoleto grupėje Justinas Stanevičius ir Pavelas Voitiukevičius.

Šeštadienį startuos Lietuvos šaudymo sporto nacionalinės rinktinės nariai pneumatinio šautuvo vyrų grupėje Karolis Girulis, T. Simokaitis ir pneumatinio pistoleto moterų grupėje J. Ždanova.