Žaidynių atidarymo metu buvo uždegtas deglas, kuris degė 2010 metų Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių metu.

Lengvosios atletikos varžybose dalyvavo du bėgikai iš Lietuvos Gubertas Trubila ir Virginijus Valevičius. Abu dalyviai rungtyniavo 50 metų amžiaus grupės kategorijoje. Sėkmingai žaidynėse pasirodė G. Trubila, kuris iškovojo 4 medalius.

Gubertas Trubila ir Virginijus Valevičius

800 metrų bėgime jis užėmė 3-ią vietą, 1500 metrų – 4-ą, 5000 metrų – 2-ą, o 3000 metrų kliūtiniame bėgime – 3-ią vieta.

V. Valevičius 10 000 metrų bėgime plentu buvo 4-as.

Lietuviai dalyvavo ir estafetės bėgime 4 po 800 metrų kartu su Peru ir Kaimanų salų atstovais ir iškovojo aukso medalius.