Lenkai ketvirtadienį 4:1 (1:0, 1:1, 1:0) įveikė Kroatijos atstovus ir iškovojo kelialapį į I diviziono A grupę.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Sebastianas Kowalowka (9:46 ir 55:21 min.), po vieną pridėjo Marcinas Koluszas (25:25 min. daugumoje) ir Leszekas Laskiewiczius (59:49 min.). Kroatų viltis antro kėlinio pabaigoje buvo atgaivinęs Dominikas Kanaetas (32:31 min.), realizavęs kiekybinę persvarą.

Paskutinę varžybų dieną, šeštadienį, Lenkijos ledo ritulininkai, kuriems kol kas garbingiausiai pasipriešino būtent lietuviai, nusileidę tik 2:3, susitiks du Didžiąja Britanija.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Didžiosios Britanijos rinktinė 4:3 (2:1, 1:0, 1:2) laimėjo prieš Olandiją ir turnyro lentelėje taškais pavijo Lietuvą (po 6 tšk.). Britai du įvarčius varžovams įmušė jau per pirmą rungtynių minutę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Colinas Shieldsas (00:33), Davidas Clarke'as (00:51), Danielis Meyrsas (34:48) ir Matthew Myersas (42:35), o pralaimėjusiųjų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Nardo Nagtzaamas (10:11 ir 40:34), vienu - Kevinas Bruijstenas (45:58).

Lietuvos rinktinė ketvirtadienį žaidė su Rumunija ir pasiekusi pergalę 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) pakilo į antrą turnyro lentelės vietą. Tiesa, galutinė mūsiškių pozicija spręsis šeštadienį po dvikovos su kroatais.