Lengvosios atletikos federacija anuliavo šalies sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ rezultatus

(9)
© A.Didžgalvio nuotr.

Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) savo svetainėje internete paskelbė, kad LLAF Vykdomojo komiteto liepos 2 d. sprendimu birželio 17 dieną vykusių tarptautinio sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ bei Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybų 20 ir 10 km distancijose, Lietuvos 20 km sportinio ėjimo čempionato ir pirmenybių iki 23 metų, Lietuvos jaunimo 10 km pirmenybių rezultatai skelbiami negaliojančiais.

LLAF sportinio ėjimo taurės ir jaunimo iki 23 m. pirmenybių komandiniai rezultatai neskaičiuojami.

Varžybų trasa Alytuje neatitiko IAAF nustatytų varžybų taisyklių reikalavimų. Sprendimas priimtas remiantis oficialia trasos matavimo ataskaita.

Varžybų Alytuje direktoriui Valdui Kučinskui, varžybų vyriausiajam teisėjui Arūnui Klebauskui ir varžybų koordinatoriui Kastyčiui Paviloniui reiškiamas įspėjimas dėl netinkamo varžybų organizavimo.

Prieš tris savaites vykusiose varžybose Alytuje šalies čempione tapusi Brigita Virbalyte moterų ėjimo 20 km distancijoje pagerino Lietuvos rekordą (1 val. 30 min. 15 sek.).

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

A. Tamašauskaitei ir D. Vaivadai – Europos jaunių čempionato sidabras (1)

2014 liepos mėn. 22 d. 10:20
Eglė Švedaitė ir Gabija Daraškevičiūtė (G. Daraškevičiūtės asmen. archyv. nuotr.)
Švedijoje vykusio Europos jaunių (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionato paskutinę dieną Lietuvos atstovai dar kartą užėmė antrąją vietą! Išvakarėse Europos vicečempionais asmeninėje įskaitoje tapę Aurelija Tamašauskaitė ir Dovydas Vaivada sidabrą iškovojo ir mišrių estafečių varžybose.

ASUS RS-280 taurės etape – jachtos „Raganosis-Eltel“ pergalė (1)

2014 liepos mėn. 21 d. 12:53
Jachta „Raganosis-Eltel“
Organizatorių nuotr.
Savaitgalį Nidoje vykusiame šeštajame ASUS RS-280 jachtų klasės taurės etape įtikinamai laimėjo jachtos „Raganosis-Eltel“ įgula, vedama kapitono Sauliaus Pajarsko. Iškovojusi tris pirmas ir dvi antras vietas, jachtos „Raganosis-Eltel“ įgula jau per pirmus penkis plaukimus užsitikrino pirmąją vietą etape ir šeštajame plaukime nebedalyvavo.

R. Račinskas pagerino rekordą ir tapo Lietuvos šaudymo į skraidančius taikinius čempionu (4)

2014 liepos mėn. 21 d. 12:48
Ronaldas Račinskas
Vilniuje LOSC šaudykloje baigėsi dvi dienas vykęs šaudymo į skraidančius taikinius Lietuvos čempionatas.

Į Europos universitetų sporto žaidynes – su ambicingais tikslais (1)

2014 liepos mėn. 21 d. 11:57
Europos universitetų sporto žaidynės
Liepos 24–rugpjūčio 8 dienomis Roterdame (Olandijoje) vyksiančias antrąsias Europos universitetų sporto žaidynes mūsų šalies sportininkų delegacija pasitinka nusiteikusi ambicingai. Tarp beveik 3000 atletų, atstovaujančių 177 universitetus iš 35 Europos valstybių, garsiai turėtų skambėti ir Lietuvos vardas.

Sprinterė L. Grinčikaitė pasiekė geriausią sezono rezultatą Lietuvoje (4)

2014 liepos mėn. 21 d. 08:28
Savaitgalį Sopote, Lenkijoje, vykusiose 17-ose Janušo Sidlos „Grand Prix“ varžybas laimėjo Lina Grinčikaitė. 100 m finaliniame bėgime ji finišavo pirma – 11.49/0.2 sek ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.