Lengvosios atletikos federacija anuliavo šalies sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ rezultatus

(9)
Lietuvos lengvosios atletikos federacija (LLAF) savo svetainėje internete paskelbė, kad LLAF Vykdomojo komiteto liepos 2 d. sprendimu birželio 17 dieną vykusių tarptautinio sportinio ėjimo festivalio „Alytus 2011“ bei Lietuvos sportinio ėjimo taurės varžybų 20 ir 10 km distancijose, Lietuvos 20 km sportinio ėjimo čempionato ir pirmenybių iki 23 metų, Lietuvos jaunimo 10 km pirmenybių rezultatai skelbiami negaliojančiais.
© A.Didžgalvio nuotr.

LLAF sportinio ėjimo taurės ir jaunimo iki 23 m. pirmenybių komandiniai rezultatai neskaičiuojami.

Varžybų trasa Alytuje neatitiko IAAF nustatytų varžybų taisyklių reikalavimų. Sprendimas priimtas remiantis oficialia trasos matavimo ataskaita.

Varžybų Alytuje direktoriui Valdui Kučinskui, varžybų vyriausiajam teisėjui Arūnui Klebauskui ir varžybų koordinatoriui Kastyčiui Paviloniui reiškiamas įspėjimas dėl netinkamo varžybų organizavimo.

Prieš tris savaites vykusiose varžybose Alytuje šalies čempione tapusi Brigita Virbalyte moterų ėjimo 20 km distancijoje pagerino Lietuvos rekordą (1 val. 30 min. 15 sek.).

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės turnyre Čekijoje liko trečios

Sekmadienį Čekijoje baigėsi keturių komandų moterų rankinio turnyras, kuriame trečią vietą užėmė Lietuvos čempionių Kauno „ACME-Žalgirio“ ekipa. Paskutinę turnyro dieną kaunietėms nepavyko pakartoti penktadienio kontrolinio mačo su Olomouco DHK „Zora“ klubo scenarijaus. Išanalizavusios viešnių silpnąsias ir stipriąsias puses, turnyro šeimininkės įrodė savo jėgą ir nugalėjo kaunietes 37:32 (21:14).

Pekine baigėsi pasaulio lengvosios atletikos čempionatas komandų rikiuotėje triumfavo Kenijos rinktinė, paskutinės dienos rezultatai (5)

Sekmadienį Kinijos sostinėje Pekine baigėsi planetos lengvosios atletikos pirmenybės - buvo išdalinti septyni paskutinieji apdovanojimų komplektai.

Lietuvos vandensvydžio rinktinė turnyre Vokietijoje liko penkta

Lietuvos vandensvydžio nacionalinė rinktinė ruošiasi Europos čempionato atrankos varžybų antram turui, kuris rugsėjo 25-27 dienomis vyks Izraelyje. Šią savaitę šalies vandensvydininkai dalyvavo turnyre Berlyne, kuriame užėmė penktą vietą.

Turnyre Ukrainoje lietuviams medalius įteikė bokso legenda V. Kličko (7)

Lietuvos boksininkai sėkmingai kovojo Ukrainoje vykusiame tarptautiniame brolių Vitalijaus ir Vladimiro Kličko vardo turnyre ir apdovanojimus atsiėmė iš daugkartinio pasaulio profesionalų bokso čempiono Vitalijaus Kličko rankų.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Portugalijoje iškovojo bronzos medalius čempionėmis tapo šveicarės (19)

Europos jaunimo (iki 22 metų) paplūdimio tinklinio čempionate Portugalijoje Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė iškovojo bronzos medalius. Mažajame finale sekmadienį lietuvės per 56 minutes po dramatiškos kovos 2:1 (18:21, 27:25, 15:12) įveikė septintas pagal skirstymą Rusijos atstoves Kseniją Dabižą bei Nadeždą Makroguzovą.