Lengvaatletis S. Svilainis iškovojo veteranų pasaulio čempionato bronzos medalį

Daegu (Pietų Korėja) prasidėjusių pasaulio veteranų lengvosios atletikos čempionato vyrų (55-60 metų) rutulio stūmimo rungtyje bronzos medalį iškovojo lietuvis Saulius Svilainis.
Saulius Svilainis
© Facebook

Lietuvis sėkmingiau mėginimu įrankį nustūmė 11 m 94 cm.

Aukso medalis atiteko prancūzui Andre Loicqui (12 m 61 cm), sidabro - britui Allanui Leiperiui (12 m 33 cm). Šioje rungtyje varžėsi 12 lengvaatlečių.

Moterų 50-55 metų amžiaus grupės šuolių į aukštį varžybose lietuvė Lina Zaniauskienė (1 m 30 cm) užėmė šeštą vietą.

Šiame čempionate dalyvaus dar vienas Lietuvos sportininkas - Vytautas Zaniauskas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Dėl Lietuvos moterų tinklinio čempionato aukso kausis Kauno ir Jonavos komandos

Po šeštadienį sužaistų antrųjų Lietuvos moterų tinklinio čempionato pusfinalio rungtynių paaiškėjo, kad balandžio 8-9 dienomis Šiaulių arenoje vykstančiuose finaluose dėl aukso medalių kovos Kauno „Kauno-ASU“ ir Jonavos „Achemos-KKSC“ ekipos.

Lietuvos vandensvydžio rinktinė nugalėjo Vitebsko ekipą (1)

Baltarusijos vandensvydžio atviro čempionato I turo antrose rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 17:11 (3:1, 6:5, 5:2, 3:3) nugalėjo Vitebsko ekipą.

Ž. Vaiciukevičiūtė ir G. Kozlovskis triumfavo sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje (1)

Dudincuose (Slovakija) vykusių Europos sportinio ėjimo „Permit Meeting“ serijos varžybų „Dudinskį pat'desiatka“ moterų 20 km distancijoje šeštadienį triumfavo lietuvė Živilė Vaiciukevičiūtė.

Lietuvos moterų rankinio čempionato finale žais „Garliava“ ir „Žalgiris“ (1)

Lietuvos moterų rankinio čempionato pusfinalio antrose rungtynėse Kauno rajono „Garliava SM-Cascada“ įveikė Klaipėdos „Dragūną-Viesulą“ 41:29 (23:14), laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2:0 ir pateko į finalą.

Gimnastas R. Tvorogalas pasaulio taurės varžybose užėmė penktą vietą (6)

Dohoje (Kataras) vykstančio sportinės gimnastikos pasaulio taurės trečio etapo pratimų ant skersinio rungties finale šeštadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė penktą vietą. Lietuvos sportininkas surinko 13,833 taško.