Kanada – Prancūzija – 4:0 (1:0, 1:0, 2:0).

08:32 Mark Stone [1 - 0] (daugumoje)
35:26 Matt Duchene [2 - 0]
43:51 Mark Scheifele [3 - 0]
54:45 Corey Perry [4 - 0]

Pirmadienio vakarą prasidėjo ir 7-o turo mačai šioje grupėje. Jėgas išmėgino Vokietijos ir Vengrijos rinktinės. Vokiečiai šventė sunkią pergalę 4:2 (0:1, 1:0, 3:1), garantavo sau trečią vietą ir pateko į ketvirtfinalį, o vengrams tam, kad liktų elito divizione, reikia tikėtis antradienį Prancūzijos pergalės prieš Baltarusiją per pagrindinį laiką. Tikėtina, kad Vokietija atkrintamose rungtynėse žais su Rusija.

Vokietija – Vengrija – 4:2 (0:1, 1:0, 3:1).

09:09 Istvan Sofron [0 - 1]
31:42 Patrick Hager [1 - 1] (daugumoje)
41:22 Denis Reul [2 - 1]
45:14 Kevin Wehrs [2 - 2]
57:24 Constantin Braun [3 - 2]
59:27 Marcel Goc [4 - 2] (į tuščius vartus)

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas):

8. Baltarusija 6 1 0 0 5 13:32 3

A grupės šešto turo paskutinėse rungtynėse čempionato šeimininkė Rusija 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) laimėjo prieš Norvegiją. Tai buvo penkta rusų pergalė iš šešių galimų ir jie grupėje lieka antri po Čekijos.

Rezultatas:

Rusija – Norvegija – 3:0 (0:0, 2:0, 1:0).

22:09 Ivan Telegin [1 - 0]
37:52 Artemij Panarin [2 - 0]
42:31 Roman Liubimov [3 - 0]

7-o turo pirmoje dvikovoje pirmadienio vakarą grūmėsi Danija ir Kazachstanas. Danai nugalėjo priešininkus 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) ir pakilo į ketvirtą vietą. Kazachstanas atsisveikino su pajėgiausiu pasaulio divizionu.

Danija – Kazachstanas – 4:1 (3:0, 1:1, 0:0).

08:56 Markus Lauridsen [1 - 0]
16:46 Jannik Hansen [2 - 0]
17:50 Nicklas Jensen [3 - 0]
23:57 Nigel Dawes [3 - 1]
29:53 Nikolaj Ehlers [4 - 1]

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai po pratęsimo ar baudinių, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas):

8. Kazachstanas 7 0 1 0 6 15:28 2

Keturios geriausios kiekvienos grupės rinktinės pateks į pirmenybių ketvirtfinalį. Tada prasidės atkrintamos rungtynės: A1–B4, A2–B3, A3–B2, A4–B1.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (59)