Rungtynės prasidėjo grubiu abiejų komandų žaidimo. Jau antrąją rungtynių minutę „Ledo linijos“ ledo ritulininkas Robertas Dembinskis už žaidimą aukštai pakelta lazda gavo 4 baudos minutes, po mažiau nei minutės „Bizonų“ ekipos žaidėjas Sergejus Kiršys buvo nubaustas 25-ioms minutėms.

Šeštąją rungtynių minutę Alfredas Stančiauskas („Bizonai“), Vladimiras Parchomenka ir Elvijus Trankalis (abu „Ledo linija“) buvo nubausti po 2 baudos minutes.

Pirmieji įvarčiai krito į „Ledo linijos“ komandos vartus. Vartininką Ainį Zalansą nuginkluoti pavyko Šarūnui Citavičiui (5:58) ir Benui Šilinskui (6:30).

Sužaidus pusę pirmojo kėlinio sėkmingą „Bizonų“ komandos žaidimą pratęsė Benas Jakšys (11:28) pelnęs trečiąjį rungtynių įvartį, o netrukus pasižymėti pavyko ir Mariui Krištanaičiui (16:42), rezultatas tapo 4:0.

Antrame kėlinyje Vladimiras Parchomenka (23:42) pelnė pirmąjį šiauliečių įvartį, tačiau netrukus „Bizonai“ vėl padidino pranašumą. M.Krištanaitis (26:17 ir 29:49) du kartus išnaudojo kiekybinę persvarą ir rezultatas tapo 6:1.

Trečią kėlinį sėkmingai pradėjo Šiaulių ekipa. Einaras Trankalis įmušė antrą, o po mažiau nei septynių minučių ir trečią svečių įvartį (43:58 ir 50:18) bei sumažino atsilikimą iki trijų - 3:6.

„Ledo linijos“ ekipa ir toliau nemažino apsukų. Vladimiras Parchomenka (51:50) pelnė savo antrą įvartį (4:6), tačiau po mažiau nei dviejų minučių Vygintas Sajus (53:30) „Bizonų“ komandai atstatė trijų įvarčių pranašumą (7:4).

Rungtynių pabaiga tapo tikru karu ant ledo. Marius Stančiauskas buvo nubaustas 2 minutėmis, Šarūnas Citavičius („Bizonai“) ir Elvijus Trankalis („Ledo linija“) - po 25, o rungtynės baigėsi kauniečių pergale 7:4.

„Bizonai - „Ledo linija“ 7:4 (4:0, 2:1, 1:3)

„Bizonai“: M.Krištanaitis 3, Š.Citavičius, B.Šilinskas, B.Jakšys ir V.Sajus po 1 įvartį.

„Ledo linija“: V.Parchomenka ir E.Trankalis po 2 įvarčius.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kaliningrado „Delovaja Rus“ 6 5 0 0 1 43:14 15
2. Šiaulių „Ledo linija“ 7 4 0 0 3 25:32 12
3. Kauno „Bizonai-1“ 6 2 0 0 4 24:35 6
4. Klaipėdos „Baltija“ 3 0 0 0 3 7:18 0

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)