Pirmadienį britai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) nugalėjo antrą nesėkmę patyrusią Rumunijos ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Benjaminas Daviesas (32:45), Jonathanas Phillipsas (34:35), Colinas Shieldas (45:47) ir Markas Garside'as (59:34), o garbės įvartį į britų vartus įmušė Otto Biro (59:16).

Antrą pergalę I diviziono B grupės varžybose iškovojo Kroatijos rinktinė, pirmadienį antrojo turo rungtynėse 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) nugalėjusi Olandijos ekipą.

Po įvartį nugalėtojams, kurie dar pernai žaidė II divizione, pelnė Tadija Miričius (04:47), Michaelas Novakas (06:26), Mislavas Blagusas (26:51) ir Ivanas Brencunas (29:26).

Antrąjį turą pirmadienio vakarą užbaigs Lietuvos ir Lenkijos rinktinių rungtynės.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Kroatija220008:06
2.Lenkija110007:03
3.Lietuva110004:03
4.Didžioji Britanija210014:53
5.Olandija200020:80
6.Rumunija200021:110

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.

Beje, čempionato organizatoriai prašo ledo ritulio gerbėjų į „Siemens“ areną atvykti apsirengus šilčiau. Nors lauke orai vasariški, arenoje yra ganėtinai vėsu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (20)