Šiauliuose vykusiose rungtynėse aikštelės šeimininkai nuo pirmųjų minučių ėmėsi varžovų vartų šturmo, kuris per pirmąsias 12 minučių tris kartus buvo vainikuotas sėkme, kai įvarčius įmušė Einaras Trankalis, Dmitrijus Panovas ir Raitis Brinecas.

Kėlinio pabaigoje kauniečiai po Sergejaus Kiršio įvarčio daugumoje rezultatą sušvelnino.

Po itin aršaus antrojo kėlinio, kai latvis Dmitrijus Panovas vienu metu sugebėjo užsidirbti net 32 baudos minutes, įvarčiai vėl pradėjo kristi trečiajame. Į dar du R.Brineco įvarčius kaunietis B.Šilinskas atsakė taikliu smūgiu daugumoje – 5:2.

Tašką rungtynėse padėjo Vladimiras Parchomenka, kuris vainikavo puikų visus šešis įvarčius pelniusių latvių darbą.

„Ledo linija“ – „Bizonai-1“ 6:2 (3:1, 0:0, 3:1)

„Ledo linija“: R.Brinecas 3, D.Panovas, E.Trankalis, V.Parchomenka po 1 įvartį.

„Bizonai-1“: S.Kiršys, B.Šilinskas po 1 įvartį.

Dar vienose šeštadienio Vakarų konferencijos rungtynėse Klaipėdos „Baltija“ namų aikštelėje neatsilaikė prieš Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandą ir pralaimėjo jai rezultatu 4:11 (1:3, 2:4, 1:4).

Klaipėdiečiai pirmavo po Ervino Bazevičiaus smūgio, tačiau svečiai greit įrodė savo jėgą, jau pirmajame kėlinyje pelnę tris įvarčius.

Antrojo kėlinio viduryje skirtumas padidėjo iki 5:1 ir Rusijos ekipa sumažino apsukas.

Kaliningradiečiai ir toliau palengva didino skirtumą ir paskutiniąją rungtynių minutę Dmitrijus Babičius daugumoje pelnė 11 komandos įvartį.

„Baltija“ – „Delovaja Rus“ 4:11 (1:3, 2:4, 1:4)

„Baltija“: V.Strazdas 2, E.Bazevičius, N.Timofejevas po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: P.Fominychas 4, A.Nekerovas 3, A.Kazakovas, A.Čubanis, R.Melnikovas, D.Babičius po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):