Klubai pasidalino po pergalę – pirmojoje dvikovoje Juodupėje šeštadienį 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) laimėjo šeimininkai, sekmadienį rokiškėnai savojoje aikštelėje pasiekė revanšą – 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).

Nuožmiose kaimyninių miestelių kautynėse lemiamu tapo savos aikštelės faktorius. Pirmojoje dvikovoje Juodupėje rokiškėnai pasižymėjo pirmieji po Sauliaus Limonto įvarčio (09:57), tačiau taip tik dar labiau suerzino šeimininkus, kurie po Aleksandro Pavlovskio, Artūro Katulio ir Ryčio Vasiliausko smūgių antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 3:1.

Vėliau komandos apsikeitė tik baudos minutėmis, o rezultato pakeisti nebepavyko.

„Rokiškis“ namų aikštelėje varžovams išsiveržti nebeleido. Po jaunojo Kasparo Falko įvarčio šeimininkai pirmavo, dar pirmajame kėlinyje Sergejus Obožinas rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Dominykas Deksnys dukart taikliai smūgiavo į „Juodupės“ vartus ir šeimininkai išsiveržė į priekį 3:1.

Paskutiniajame kėlinyje „Juodupės“ gynybinė gvardija su Artūru Katuliu ir Domantu Čypu priešakyje rezultatą sušvelnino iki 2:3, tačiau svečiams išlyginti rezultatą nepadėjo nei vartininko Simo Baltrūno keitimas šeštu aikštės žaidėju paskutinę rungtynių minutę.

„Juodupė“ – „Rokiškis“ 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
„Juodupė“: S.Limontas, A.Katulis, R.Vasiliauskas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: S.Limontas 1 įvartis.

„Rokiškis“ - „Juodupė“ 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
„Rokiškis“: D.Deksnys 2, K.Falkas 1 įvartis.
„Juodupė“: S.Obožinas 1 įvartis.

NLRL čempionato Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Vilniaus „Hockey Punks“10600437:4018
2.Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“8500347:3015
3.Rokiškio „Rokiškis“8500338:2415
4.Vilniaus „Ober-Haus“10400639:4512
5.Juodupės „Juodupė“10300735:559

Trečią pergalę septintose rungtynėse iškovojo Kauno „Bizonai“, kurie išvykoje Vakarų konferencijos rungtynėse 11:5 (2:0, 2:3, 7:2) sutriuškino Klaipėdos „Baltiją“.

Atkakliose rungtynėse kauniečiai ledo arenos šeimininkus palaužė tik per paskutiniąsias 20 minučių, kuomet klaipėdiečiams pritrūko jėgų.

Dvikovą „Bizonai“ pradėjo galingai ir po dviejų Algimanto Visocko ir Beno Šilinsko įvarčių pirmavo 3:0.

„Baltija“ antrajame kėlinyje parengė tokį patį atsakymą – du Jurijaus Merkutovo įvarčiai ir Vito Strazdo smūgis leido klaipėdiečiams išlyginti rezultatą.

Vis dėlto, dar antrojo kėlinio pabaigoje „Bizonai“ išsiveržė į priekį ir iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Trečiajame kėlinyje kauniečiai smeigė net šešis įvarčius be atsako ir pabėgo nuo varžovų iki 10:4.

Rungtynių pabaigoje apsikeitusios įvarčiais komandos rungtynių eigos jau nepakeitė.

„Baltija“ – „Bizonai“ 5:11 (0:2, 3:2, 2:7)
„Baltija“: J.Merkutovas 2, V.Strazdas, A.Konovalovas po 1 įvartį.
„Bizonai“: M.Krištanaitis 4, A.Visockas 3, B.Šilinskas 2, B.Jakšys, V.Sajus po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):