Penktadienį Latvijos ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) nusileido į penktąją poziciją pakilusiai Danijos (6 tšk.) komandai.

A grupėje pirmauja pergalingai žaidžianti Čekijos (14 taškų) rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8.Kazachstanas5010413:222

B grupėje svarbią pergalę iškovojo ir su 7 taškais į ketvirtą vietą pakilo Vokietijos rinktinė, 5:2 (3:0, 1:1, 1:1) nugalėjusi septintojoje pozicijoje likusią Baltarusijos (3 tšk.) ekipą.

B grupėje pirmauja po keturias pergales iškovoję Kanados ir Suomijos ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):