Du įvarčius latviams, kurie iškovojo 3 taškus, pelnė Mikas Indrasis (42-ą ir 53-ią min.), vieną įmušė Gintas Meija (24-ą min.).

8. Danija 1 0 0 1 0:3 0

B grupėje žaidė Šveicarija ir Slovėnija. Pergalę po baudinių (bulitų) serijos 5:4 (4:0, 0:1, 0:3, 0:0, 1:0) iškovojo šveicarai.

Šveicarai po pirmo kėlinio pirmavo net 4:0, bet savo persvaros neišsaugojo. Slovėnai antrame ir trečiame kėliniuose (0:1, 0:3) įmušė keturis įvarčius iš išlygino rezultatą 4:4. Pratęsimas nugalėtojo neišaiškino, todėl teko mušti baudinius. Vienintelis taiklus Damieno Brunnerio pirmas metimas lėmė Šveicarijos atstovams dramatišką laimėjimą. Trys slovėnų ir du šveicarų kiti mėginimai buvo nesėkmingi.