Abu tauriausio metalo apdovanojimai atsidūrė Panevėžio „Žemynos“ plaukikių rankose. Dominyka Rapšytė buvo greičiausia 200 m peteliške rungtyje - 2 min. 27,18 sek., o iš JAV sugrįžusiai Viktei Labanauskaitei niekas neprilygo 400 m laisvu stiliumi nuotolyje - 4 min. 33,26 sek.

V. Labanauskaitė savo medalių kolekciją papildė dar pora apdovanojimų - sidabru plaukiant 800 m laisvu stiliumi bei bronza - 200 m krūtine. Pirmoje rungtyje lietuvaitė liko per plauką nuo antrojo aukso. Plaukimo takelyje užtrukusią 9 min. 25,91 sek. Lietuvos sportininkę čempione tapusi vietos plaukikė aplenkė vos 0,22 sek.

Tris medalius, sidabro ir du bronzos, iškovojo panevėžietė Erika Martišiūtė, sėkmingai kovojusi 200 m nugara, 400 m ir 200 m kompleksiniuose plaukimuose. Ypač atkakliai klostėsi pastaroji rungtis, kurioje panevėžietė užėmė trečiąją vietą, kai net trijų finalo dalyvių, užėmusių 2-4 vietas, rezultatai skyrėsi vos 0,5 sek. intervale.

Po du medalius iškovojo kauniečiai Gytis Stankevičius (abu bronzos), Eimantas Milius (bronza ir sidabras) bei Deividas Grigalionis (abu sidabro), bronzą pridėjo ir Diana Jaruševičiūtė.

Dramatiškai klostėsi ir G. Stankevičiaus 50 m nugara rungtis. Kauno plaukimo mokyklos auklėtinis atrankos plaukime buvo ketvirtas, tačiau finale sugebėjo vos 0,01 sek. aplenkti varžovą iš Baltarusijos ir užlipti ant apdovanojimų pakylos.