Latviai pirmavo po Laurio Darzinio smūgio pirmame kėlinyje (11:05), bet vokiečiai trečiame kėlinyje perėmė iniciatyvą ir įmušė du įvarčius. Pasižymėjo Michaelis Wolfas (46:46) ir Matthiasas Plachta (57:35).

B grupės penkto turo paskutinėje dvikovoje JAV rinktinė egzaminavo Daniją. Po netikėto pralaimėjimo Baltarusijai 2:5, amerikiečiai siekė reabilituotis, bet tai jiems sunkiai pavyko. Tik „futbolinė“ JAV ekipos pergalė rezultatu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0), o pergalingą įvartį antro kėlinio viduryje pelnė Brockas Nelsonas (27:57).

JAV komanda vėl pakilo į pirmą vietą, bet yra sužaidusi rungtynėmis daugiau.