Tuomet jame dalyvavo apie 800 žmonių, pernai – apie 1200, o šiais metais planuota sulaukti rekordinio bėgimo „Bėk už Kauną“ dalyvių skaičiaus – 1500.

Renginio metu bėgimo mėgėjai ir profesionalai varžėsi trijose rungtyse – 10 km ir 5 km bėgimuose bei 4 x 2,5 km komandinėje estafetėje. Mažieji bėgimo dalyviai jėgas išbandė 1 km distancijoje, o lenktyniauti nenusiteikę smalsuoliai be dalyvio mokesčio bėgo 5 km FUN RUN atkarpą.

Bėgimas gali pakeisti visus vaistus, bet nei vienas vaistas nepakeis bėgimo“, - vos kirtęs „Bėk už Kauną“ finišo liniją šypsodamasis sakė laikinosios sostinės vicemeras Stanislovas Butkevičius. Sirguliuodamas bėgęs politikas įveikė 5 kilometrus. Kartu su juo Laisvės alėjoje vykusiame tradiciniame Kauno bėgime varžėsi ar bėgdami laiką leido dar 1100 sveikos gyvensenos mėgėjų.

„Bėk už Kauną“ 5 kilometrų distancijoje sekmadienio popietę greičiausiai įveikė Ramūnas Vilčinskas. Jis distanciją įveikė per 16 minučių 30 sekundžių. Vos keliomis dešimtosiomis sekundės nuo jo atsiliko vilnietis Simonas Krepšta (16:30). Trečią vietą iškovojo Mindaugas Kutkačis (16:44).

„Trečius metus iš eilės dalyvauju šiose varžybose. Šiemet rinkausi trumpesnę distanciją, nes betonas yra mano achilo kulnas. Bet nepasigailėjau. Su antros vietos laimėtoju vyko atkakli kova, prireikė foto finišo. Likus šimtui metrų spurtavo jis, spurtavau aš, ir man pasisekė labiau“, – po finišo sakė R. Vilčinskas.

Merginų grupėje 5 kilometrus nepralenkiamai bėgo „Kauno maratono“ atstovė Loreta Kančytė. Ji distanciją įveikė per 18 minučių 24 sekundes. Antrą ir trečią vietas užėmė atitinkamai Kristina Rybakovaitė (19:55) ir Ieva Želvytė (20:18).

„Buvo labai smagu bėgti, palaikė daugybė žmonių, ypač motyvavo plakatai. Trasa labai graži, gal net gražiausia Lietuvoje. O kalbant apie mano laiką, jis neblogas, bet galima ir geriau. Tiesiog labai džiaugiuosi, kad finišą kirtau pirma“,- emocijų nulipusi nuo apdovanojimų pakylos neslėpė L. Kančytė.

10 kilometrų trasoje finišo liniją pirmasis kirto Karolis Lazdauskas – 33 minutės ir 23 sekundės. Sekunde vėliau finišavo Justinas Križinauskas (33:24). Trečioje vietoje liko Renatas Orlovas (35:18).

„Tik paskutiniajame kilometre pamačiau, kad kažkas kvėpuoja į nugarą. Tad teko pasistengti. Šiaip trasa lengva, oras puikus, tik teko vingiuoti pro lėčiau bėgančius žmones, kas sulėtino mano tempą. Visa kita – puiku. Šios varžybos – vienos geriausiai organizuojamų Lietuvoje“, - kovą trasoje ir varžybų organizaciją įvertino K. Lazdauskas.

Tarp moterų greičiausiai 10 kilometrų įveikė klaipėdietė Indrė Plegevičiūtė (43:16). Antra parbėgo Regina Čistiakova (45:03), trečia – Milda Brunalaitė (47:20).

Estafetėje 4x2,5 kilometro greičiausiai bėgo „Kauno maratono“ komanda. Antri liko „Jonavos maratono“ bėgikai, treti – „Kauno maratono“ antroji komanda.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)