Jau tapusi lydere po pirmojo nusileidimo olimpinė ir pasaulio čempionė iš viso sugaišo 1 minutę 39,81 sekundės ir iškovojo jau šešioliktą pergalę pasaulio taurės etapuose.

Net 3,07 sekundės nuo amerikietės atsilikusi antrą vietą užėmė slovakė Veronika Zuzlova, o trečia liko švedė Frida Hansdotter, JAV kalnų slidininkei pralaimėjusi 3,26 sekundės.

Pasaulio taurės varžybų lyderės poziciją praradusi italė Federica Brignone slalomo rungtyje liko tik 28-ta.

1. Mikaela Shiffrin (JAV) 1 min. 39,81 sek. (48,01 + 51,80)
2. Veronika Zuzulova (Slovakija) 1:42,88 (49,39 + 53,49)
3. Frida Hansdotter (Švedija) 1:43,07 (49,83 + 53,24)
4. Sarka Zahrobska (Čekija) 1:43,69 (50,02 + 53,67)
5. Maria Pietilae-Holmner (Švedija) 1:44,96 (51,16 + 53,80)
6. Nastasia Noens (Prancūzija) 1:45,06 (50,73 + 54,33)
7. Wendy Holdener (Šveicarija) 1:45,08 (51,30 + 53,78)
8. Marie-Michele Gagnon (Kanada) 1:45,26 (50,88 + 54,38)
9. Sara Hector (Švedija) 1:45,31 (51,37 + 53,94)
10.Erin Mielzynski (Kanada) 1:45,47 (51,25 + 54,22)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po trijų etapų):

1. Mikaela Shiffrin (JAV) 180 tšk.
2. Federica Brignone (Italija) 160
3. Lara Gut (Šveicarija) 150
4. Eva-Maria Brem (Austrija) 123
5. Frida Hansdotter (Švedija) 115

Kalnų slidinėjimo pasaulio taurės vyrų varžybų greitojo nusileidimo rungtį Kanadoje laimėjo norvegas A. L. Svindalas

Dukart pasaulio čempionas norvegas Akselis Lundas Svindalas laimėjo 2015-2016 metų kalnų slidinėjimo pasaulio taurės varžybų greitojo nusileidimo rungtį Kanadoje.

32-jų metų mažosios greitojo nusileidimo pasaulio taurės savininkas šeštadienį trasą įveikė per 1 minutę 47,29 sekundės ir, vos 0,01 sekundės aplenkęs italą Peterį Fillą iškovojo jau 26-ą pergalę pasaulio taurės etapuose karjeroje bei tapo šio sezono lyderiu bendroje įskaitoje.

Trečias liko amerikietis Travisas Ganongas, nuo norvego atsilikęs 0,36 sekundės.

Sezono atidarymo lenktynes Austrijoje laimėjęs amerikietis Tedas Ligety Kanadoje nestartavo.