Klaipėdos klubas Nacionalinėje ledo ritulio lygoje Vakarų konferencijoje nuo pat lygos įkūrimo nepralaimėjo nė karto ir iškovojo jau dvidešimt antrą pergalę iš eilės.

Pirmame kėlinyje neginčytini Vakarų diviziono lyderiai pelnė vos vieną įvartį. Prie jo rezultatyviu perdavimu prisidėjo ir vartininkas Vadimas Beličenka. Antrame kėlinyje kretingiškiai tęsė įnirtingą pasipriešinimą ir net buvo pristabdę varžovų įkarštį – rezultatą išlygino Aidas Kožickas. Tačiau „Baltija“ kėlinio pabaigoje vėl išsiveržė į priekį.

„Baltijos“ klubo talismanu tapęs Jurijus Merkutovas trečiojo kėlinio pradžioje taikliu šūviu nuramino savo komandos atsarginių suolelį – 3:1. Iš viso per paskutiniąsias 20 minučių J. Merkutovas pelnė net 3 įvarčius, ir, nors kretingiškiai nesiruošė lengvai pasiduoti, „Baltija“ šventė sunkią pergalę.

Baltija“ – „Grifai“ 5:3 (1:0, 2:1, 2:2).

„Baltija“: J. Merkutovas 4, A. Novikas 1 įvartis.

„Grifai“: A. Kožickas 2, I. Kuzminovas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“8800071:2524
2.Šiaulių „Ledo linija“7600152:2018
3.Klaipėdos „Kirai“5200319:216
4.Gargždų „Ledžinga“7200535:566
5.Kretingos „Grifai“6200430:336
6.Klaipėdos „Toras“7000713:650

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.