Lietuviams koją pakišo itin klasitngas priešpaskutinis kontrolinis punktas, kur buvo sugaišta daug brangių sekundžių ir prarasta nemažai pozicijų.

Geriausiai iš Lietuvos orientacininkų startavusi Kristina Rybakovaitė užėmusi 23-ią vietą. Ji 5,3 kilometro su 21 kontroliniu punktu trasoje sugaišo 42 minutes 17 sekundžių ir nugalėtoja tapusiai švedei Annikai Billstam (35:46) pralaimėjo pusseptintos minutės.

Sidabro medalis atiteko suomei Merjai Rantanen (36:36), bronzos - švedei Emmai Johansson (37:04).

Gabija Ražaitytė (42:59) liko 29-a tarp 72-ų dalyvių.

Vyrų grupėje Jonas Vytautas Gvildys 6,2 km trasą su 25 kontroliniais punktais įveikė per 37 minutes 22 sekundes, 2 minutes 59 sekundes pralaimėjo čempionu tapusiam šveicarui Danieliui Hubmannui (34:23) ir užėmė 25-1 vietą.

Sidabro medalį iškovojo prancūzas Lucas Basset'as (34:26), bronzos - švedas Olle Bosromas (34:36).

Kitas finale startavęs lietuvis Simonas Krėpšta (37:57) užėmė 30-ą vietą tarp 79-ių sportininkų.

Trečiadienį orientacininkai kovos dėl medalių estafečių varžybose.