Pergalingą įvartį 12-ą pratęsimo sekundę pelnė švedas Mikaelis Granlundas. „Wild“ gretose taip pat pasižymėjo Nino Niederreiteris (13-ą min.), Jordanas Schroederis (25-ą), Ryanas White'as (34-ą) ir Jasonas Zuckeris (48-ą).

„Kings“ ekipai įvarčius pelnė Nickas Shore'as (9-ą), Tanneris Pearsonas (16-ą), Jake'as Muzzinas (32-ą) ir Marianas Gaborikas (42-ą).

„Wild“ (60 rungtynių ir 86 taškai) pirmauja Vakarų konferencijoje, o „Kings“ (62/65) ekipa yra devinta.

Kiaulytė (epideminis parotitas) – tai ūminė infekcinė liga, kuriai dažniausiai būdingas paausio seilių liaukos, rečiau kitų organizmo liaukų uždegimas.

Kiaulyte užsikrėtė du „Wild“ ritulininkai ir šeši Vankuverio klubo „Canucks“ žaidėjai. Abi komandos tarpusavyje žaidė vasario 4-ą dieną. Inkubacinis ligos laikotarpis trunka 16–18 dienų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Naujojo Džersio „Devils“ – Monrealio „Canadiens“ – 3:4 (1:0, 0:0, 2:3; 0:1), – po pratęsimo;

Tampos „Lightning“ – Otavos „Senators“ – 5:1 (0:1, 4:0, 1:0).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.