„Devils“ ledo ritulininkai namuose 16 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusios keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos ir absoliučios NHL pirmenybių lyderės Anahaimo „Ducks“ (49 pergalės ir 29 pralaimėjimai, 105 taškai) komandos pranašumą.

Per 15 žaidimo minučių (15:10) Lietuvos ledo ritulininkas dusyk smūgiavo į svečių vartus, įvarčiu pasižymėjo trečio kėlinio pabaigoje (56:35) ir išvengė baudos minučių.

Be 4 įvarčių, iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 68 šio sezono rungtynes – 5 rezultatyvūs perdavimai ir 42 baudos minutės.

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris šiame mače atrėmė 23 varžovų metimus.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Ryanas Kesleris (17:07) ir Francois Beaucheminas (41:39), o „Ducks“ vartininko Johno Gibsono sąskaitoje – 26 atremti arenos šeimininkų metimai.