Ypač gražus buvo paskutinis rungtynių kėlinukas. Jo pradžioje rezultatas 2 taškais buvo persvertas šeimininkų naudai - 60:58. Tačiau "Žalgiris" sugebėjo pelnyti 14 taškų paeiliui ir, kai rezultatas pasiekė 60:72 lietuvių naudai, rungtynių baigtis tapo beveik aiški.

Išsiveržti į priekį "Žalgiriui" padėjo pakeista zoninė gynyba, visiškai užkirtusi "Peristeri" komandai kelią prie varžovų krepšio. Taip pat ketvirtajame kėlinuke neprilygstamas buvo ir Tomo Masiulio, kuris įmetė tris tritaškius, indėlis.

Taiklūs metimai iš trijų taškų zonos buvo puikus ginklas prieš graikus - lietuvių komanda pataikė 13 iš 29.

Tai buvo pirmoji Kauno "Žalgirio" iškovota pergalė per trejas Eurolygos rungtynes.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.