Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Petras Nedvedas (02:34 ir 42:40) bei Jakubas Petružalekas (21:42 ir 45:53), vieną - Jiržis Novotny (45:12).

Švedų gretose įvarčiais pasižymėjo Andreasas Jaemtinas (26:14) bei Jonas Anderssonas (34:26).

Pasaulio čempionė bei šio turnyro nugalėtojos titulą ginanti Suomijos ekipa po baudinių serijos 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo Rusijos komandai.

Svečiai šiame mače pirmavo po Aleksandro Radulovo (12:33) įvarčio, o rezultatą išlygino Sami Vatanenas (40:22). Beje, pergalingą baudinį po pratęsimo realizavo A. Radulovas.

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):