Karatė turnyre Olandijoje lietuviai liko be pergalių

(4)
Olandijoje vykusiame Pasaulio karatė federacijos (WKF) organizuojamos „Premier“ lygos etape abu Lietuvos sportininkai liko be pergalių.
Petras Ąžuolas Kalpokas ir Dovydas Žymantas
© Facebook

Vyrų kata rungtyje lietuvis Dovydas Žymantas varžybas pradėjo nuo antro rato, bet jame 0:5 nusileido ispanui Victorui Hernandezui.

Vyrų kumitė varžybų svorio kategorijos per 84 kg pirmame rate Lietuvos atstovas Petras Ąžuolas Kalpokas 0:8 turėjo pripažinti prancūzo Ablaye Diopo pranašumą.

Ateityje pagal „Premier“ lygos reitingą bus dalinami kelialapiai į Tokijo olimpines žaidynes. Būtent Tokijuje karatė pirmą kartą bus olimpinių žaidynių programoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

„Energijos“ ledo ritulininkai apgynė Lietuvos čempionų vardus

Elektrėnų „Energijos“ klubas apgynė Lietuvos ledo ritulio čempionato nugalėtojo titulą. Trečiose finalo rungtynėse trečiadienį „Energija“ namuose 6:3 (2:0, 2:2, 2:1) nugalėjo Juodupės „Juodupės“ ekipą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3-0.

Dviratininkas G. Bagdonas lenktynėse Belgijoje - 54-as

Trečiadienį Belgijoje surengtose klasikinėse dviračių lenktynėse „Dwars door Vlaanderen“ (UCI kategorija 1.UWT) lietuvis Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“) užėmė 54-ą vietą.

Penkiakovininkas D. Vaivada pateko į pasaulio taurės varžybų Egipte finalą

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada pateko į Egipte vykstančio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės antrojo etapo vyrų varžybų finalą.

Būrys amerikiečių su lietuviais kovos narve (3)

Balandžio 8 d. Kauno sporto halėje vyks mišrių kovos menų „King of the Cage“ turnyras (kovos narve), kurio metu laukia ne viena dvikova tarp Lietuvos ir JAV atstovų.

Gimnastas R. Tvorogalas pateko į pasaulio taurės varžybų finalą (3)

Dohoje (Kataras) vykstančio pasaulio sportinės gimnastikos taurės trečio etapo pratimų ant arklio atrankos varžybose trečiadienį Lietuvos atstovas Robertas Tvorogalas užėmė šeštą vietą ir pateko į finalą.