Karatė turnyre Olandijoje lietuviai liko be pergalių

(5)
Olandijoje vykusiame Pasaulio karatė federacijos (WKF) organizuojamos „Premier“ lygos etape abu Lietuvos sportininkai liko be pergalių.
Petras Ąžuolas Kalpokas ir Dovydas Žymantas
© Facebook

Vyrų kata rungtyje lietuvis Dovydas Žymantas varžybas pradėjo nuo antro rato, bet jame 0:5 nusileido ispanui Victorui Hernandezui.

Vyrų kumitė varžybų svorio kategorijos per 84 kg pirmame rate Lietuvos atstovas Petras Ąžuolas Kalpokas 0:8 turėjo pripažinti prancūzo Ablaye Diopo pranašumą.

Ateityje pagal „Premier“ lygos reitingą bus dalinami kelialapiai į Tokijo olimpines žaidynes. Būtent Tokijuje karatė pirmą kartą bus olimpinių žaidynių programoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Europos jaunimo čempionate – geriausi rezultatai Lietuvos dailiojo plaukimo istorijoje (1)

Šiaulių plaukimo mokyklos „Delfinas“ auklėtinės baigė pasirodymą Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionate Belgrade (Serbija). Duetų rungtyje varžėsi Natalija Ambrazaitė ir Urtė Dambrauskaitė, solo rungtyje jėgas išbandė Arūnė Vandytė. Tiek šiai sportininkei, tiek duetui į finalo etapą prasibrauti nepavyko.

MMA kovų legendai ir „Bellator“ debiutantui F. Jemeljanenkai varžovas rodys amerikietiškų raumenų jėgą (4)

Vienas garsiausių ir tituluočiausių mišrių kovos meistrų pasaulyje Fiodoras Jemeljanenka naktį iš šeštadienio į sekmadienį debiutuos prestižiniame „Bellator“ organizacijos turnyre JAV. Niujorko „Madison Square Garden“ arenoje 40-metis rusas sunkiasvorių dvikovoje susigrums su 38 metų amerikiečiu Mattu Mitrione'u.

Tinklininkės I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė Kinijoje dar kartą iškopė į pusfinalį (1)

Puikią formą demonstruojančios lietuvės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė pateko į Nantonge (Kinija) vykstančio Tarptautinės paplūdimio tinklinio federacijos (FIVB) „World Tour“ serijos turnyro pusfinalį.

Šalies dviračių plento čempionate – E. Strainytės ir I. Konovalovo pergalės tarp veteranų pirmas – R. Rumšas (1)

Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes penktadienį Gargžduose laimėjo Ernesta Strainytė („Kvėdarna“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). Ernesta šios rungties šalies čempione tapo pirmą sykį, o Ignatas triumfavo jau septintą kartą.

Plaukikas G. Titenis Italijoje iškovojo bronzos medalį (7)

Italijoje vykstančių plaukimo varžybų „Sette Colli“ vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvis Giedrius Titenis užėmė trečiąją vietą ir iškovojo bronzos medalį.