Kanojų irklavimo čempionas R. Labuckas baigė savo sportinę karjerą

(9)
Visų laikų tituluočiausias Lietuvos kanojų irkluotojas, 29-nerių metų visaginietis Raimundas Labuckas paskelbė, kad baigia savo sportinę karjerą. Jos metu R. Labuckas tris kartus tapo pasaulio čempionu bei šešis kartus - Europos čempionu. Jam priklauso dvivietės kanojos 200 metrų rungties pasaulio rekordas. Iš viso dešimtuke R. Labucko pavardė įrašyta šešis kartus.
Raimundas Labuckas
© Organizatorių nuotr.

Visus šiuos titulus R. Labuckas iškovojo poroje su Tomu Gadeikiu dvivietės kanojos 200 metrų distancijoje.

Pirmu R. Labucko treneriu buvo Vladimiras Suchorukovas. Karjeros aukštumų siekti atskirais karjeros tarpais jam padėjo treneriai Alesandras Alekrinskis, Vasilijus Suchorukovas ir Egidijus Gustas.

Pabaigęs profesionalo karjerą R. Labuckas nuo sporto nežada atsitraukti. Savo sukauptą patirtį jis žada panaudoti dirbant trenerio darbą.

2010 m. Trasona, Ispanija: C-2 200 m 1 v.;

2011 m. Belgradas, Serbija: C-2 200 m 1 v.

2012 m. Zagrebas, Kroatija: C-2 200 m 1 v.;

Pasaulio čempionatai:

2006 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 3 v.;

2007 m. Duisburgas, Vokietija: C-2 200 m 3 v.

2009 m. Halifaksas, Kanada: C-2 200 m 1 v.;

2010 m. Poznanė, Lenkija: C-2 200 m 1 v.

2011 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 1 v.

Lietuvos dviračių plento čempionate – A. Trebaitės ir I. Konovalovo pergalės

Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynes penktadienį Ignalinoje laimėjo Aušrinė Trebaitė („Planet X-BoGo“) ir Ignatas Konovalovas (FDJ). A. Trebaitė šios rungties šalies čempione tapo ketvirtą kartą, o I. Konovalovas triumfavo šeštą sykį.

Lietuvos rankininkės sužinojo savo varžoves pasaulio čempionato atrankoje

Lietuvos moterų rankinio rinktinė kovą dėl kelialapio į 2017 metų pasaulio čempionatą, kuris vyks Vokietijoje, pradės su Ukrainos, Slovakijos ir Graikijos komandomis.

Lietuvių greitis: R. Meilutytei ir G. Titeniui – aukso medaliai Italijoje (50)

Penktadienį Italijoje prasidėjusiose tarptautinėse 53-iose „Trofeo Internazionale Sette Colli“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja ir keturi lietuviai, 19-metė Rūta Meilutytė 100 metrų krūtine rungties finale finišavo per 1:06,15 min., aplenkė visas varžoves ir laimėjo auksą.

R. Nekrošius ir A. Olijnikas pateko į Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato finalą

Penktadienį Rusijos sostinėje Maskvoje prasidėjusio Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate pirmoji diena sėkmingiausia buvo baidarę irklavę irklavusiems ir į 1000 m nuotolio finalą patekusiems Ričardui Nekriošiui ir Andrejui Olijnikui.

Bokso ringe – žvaigždžių dvikovos

„Viasat Sport Baltic“ kanalas po trumpos pertraukos tęsia pajėgiausių pasaulio boksininkų kovų transliacijas. Naktį iš šeštadienio į sekmadienį ir ankstų sekmadienio rytą bus parodytos dvi itin intriguojančios žvaigždžių akistatos.