Kanojų irklavimo čempionas R. Labuckas baigė savo sportinę karjerą

(9)
Raimundas Labuckas
© Organizatorių nuotr.

Visų laikų tituluočiausias Lietuvos kanojų irkluotojas, 29-nerių metų visaginietis Raimundas Labuckas paskelbė, kad baigia savo sportinę karjerą. Jos metu R. Labuckas tris kartus tapo pasaulio čempionu bei šešis kartus - Europos čempionu. Jam priklauso dvivietės kanojos 200 metrų rungties pasaulio rekordas. Iš viso dešimtuke R. Labucko pavardė įrašyta šešis kartus.

Visus šiuos titulus R. Labuckas iškovojo poroje su Tomu Gadeikiu dvivietės kanojos 200 metrų distancijoje.

Pirmu R. Labucko treneriu buvo Vladimiras Suchorukovas. Karjeros aukštumų siekti atskirais karjeros tarpais jam padėjo treneriai Alesandras Alekrinskis, Vasilijus Suchorukovas ir Egidijus Gustas.

Pabaigęs profesionalo karjerą R. Labuckas nuo sporto nežada atsitraukti. Savo sukauptą patirtį jis žada panaudoti dirbant trenerio darbą.

2010 m. Trasona, Ispanija: C-2 200 m 1 v.;

2011 m. Belgradas, Serbija: C-2 200 m 1 v.

2012 m. Zagrebas, Kroatija: C-2 200 m 1 v.;

Pasaulio čempionatai:

2006 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 3 v.;

2007 m. Duisburgas, Vokietija: C-2 200 m 3 v.

2009 m. Halifaksas, Kanada: C-2 200 m 1 v.;

2010 m. Poznanė, Lenkija: C-2 200 m 1 v.

2011 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 1 v.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

Pasaulio rankų lenkimo čempionate lietuviai iškovojo įvairių spalvų medalių (1)

2014 rugsėjo mėn. 21 d. 16:05
Pasaulio rankų lenkimo pirmenybės
A.Ridikaitės nuotr.
Vilniuje pasibaigęs trisdešimt šeštasis pasaulio rankų lenkimo čempionatas buvo sėkmingas lietuviams. Lietuvos sportininkai visose amžiaus ir svorio grupėse iškovojo septynis aukso, vieną sidabro bei tris bronzos medalius.

Sportinio ėjimo varžybose Slovakijoje - Lietuvos atstovių sėkmė Lietuvos taurės varžybas laimėjo Švenčionių ir Pabradės ėjikai (1)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 23:03
Neringa Aidietytė ir Brigita Virbalytė (Dariaus Škarnulio nuotr.)
Slovakijoje vykusiose „Chodza na Bacuchu“ tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose 10 km nuotolyje antra finišavo Brigita Virbalytė (44 min. 57 sek.), 15 sekundžių pralaimėjusi Gvatemalos ėjikei Mirnai Ortiz.

Pirmąsias Lietuvos beisbolo superfinalo rungtynes laimėjo Kauno „Lituanica“

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 22:39
Kauno „Lituanica“ šeštadienį pirmosiose Lietuvos beisbolo lygos (LBL)superfinalo rungtynėse 15:5 sutriuškino Vilniaus „Juodąjį vikingą- Sporto vilkus“ ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 1-0.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė iš Europos pirmenybių Turkijoje medalių neparveš (5)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 21:46
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė (FIVB nuotr.)
Paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė šeštadienį Europos jaunimo (iki 22 metų; U-22) čempionato Turkijoje aštuntfinalyje patyrė pralaimėjimą bei pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Lietuvos vyrų rankinio supertaurę iškovojo Varėnos klubas (6)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 18:42
Lietuvos vyrų supertaurę iškovojo LRT taurės laimėtojai Varėnos „Ūlos“ rankininkai, kurie Varėnoje rezultatu 28:26 (11:10) palaužė penkiskart iš eilės Lietuvos čempioną Klaipėdos „Dragūną“.