Kanojų irklavimo čempionas R. Labuckas baigė savo sportinę karjerą

(9)
Visų laikų tituluočiausias Lietuvos kanojų irkluotojas, 29-nerių metų visaginietis Raimundas Labuckas paskelbė, kad baigia savo sportinę karjerą. Jos metu R. Labuckas tris kartus tapo pasaulio čempionu bei šešis kartus - Europos čempionu. Jam priklauso dvivietės kanojos 200 metrų rungties pasaulio rekordas. Iš viso dešimtuke R. Labucko pavardė įrašyta šešis kartus.
Raimundas Labuckas
© Organizatorių nuotr.

Visus šiuos titulus R. Labuckas iškovojo poroje su Tomu Gadeikiu dvivietės kanojos 200 metrų distancijoje.

Pirmu R. Labucko treneriu buvo Vladimiras Suchorukovas. Karjeros aukštumų siekti atskirais karjeros tarpais jam padėjo treneriai Alesandras Alekrinskis, Vasilijus Suchorukovas ir Egidijus Gustas.

Pabaigęs profesionalo karjerą R. Labuckas nuo sporto nežada atsitraukti. Savo sukauptą patirtį jis žada panaudoti dirbant trenerio darbą.

2010 m. Trasona, Ispanija: C-2 200 m 1 v.;

2011 m. Belgradas, Serbija: C-2 200 m 1 v.

2012 m. Zagrebas, Kroatija: C-2 200 m 1 v.;

Pasaulio čempionatai:

2006 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 3 v.;

2007 m. Duisburgas, Vokietija: C-2 200 m 3 v.

2009 m. Halifaksas, Kanada: C-2 200 m 1 v.;

2010 m. Poznanė, Lenkija: C-2 200 m 1 v.

2011 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 1 v.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

„Penguins“ ledo ritulininkai iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį „Pittsburgh Penguins“ komanda namuose 5:1 (0:0, 2:1, 3:0) pranoko „Boston Bruins“ ledo ritulininkus ir iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Netikėtumai pasaulio rankinio čempionate: vokiečius namo išsiuntė Kataras krito ir olimpiniai čempionai danai (5)

Pasaulio rankinio čempionato aštuntfinalio etapas pateikė keletą milžiniškų staigmenų. Tarp 8 stipriausių ekipų nepateko nei olimpiniai čempionai danai, nei Europos čempionai vokiečiai.

Mūsiškės Italijoje pasaulio taurės etapo estafetėje liko priešpaskutinės Žemiau lietuvių – tik estės (9)

Italijoje vykstančio šeštojo pasaulio biatlono taurės varžybų etapo moterų estafetėje 4x6 km sekmadienį Lietuvos komanda buvo aplenkta ratu ir užėmė 22-ąją vietą.

Puiki sezono pradžia Belgijoje: R. Meilutytė medalių kraitį papildė auksu ir bronza A. Šidlauskui – auksas, D. Rapšiui – sidabro medaliai ir bronza (42)

Belgijoje „Flanders Speedo Cup“ varžybose sekmadienį Rūta Meilutytė 50 m plaukimo krūtine rungtyje neturėjo lygių ir užtikrintai iškovojo aukso medalį. Olimpinė čempionė sekmadienį vakare ant apdovanojimų pakylos lipo ir po 50 m plaukimo laisvu stiliumi rungties finalo.

Lietuvos golbolo rinktinė triumfavo „Pajulahti“ žaidynėse (3)

Lietuvos vyrų golbolo (aklųjų riedulio) rinktinė Suomijoje vykstančiose neįgaliųjų sportininkų „Pajulahti“ žaidynėse apgynė čempionės titulą ir pasidabino aukso medaliais.