Kanojų irklavimo čempionas R. Labuckas baigė savo sportinę karjerą

(9)
Raimundas Labuckas
© Organizatorių nuotr.

Visų laikų tituluočiausias Lietuvos kanojų irkluotojas, 29-nerių metų visaginietis Raimundas Labuckas paskelbė, kad baigia savo sportinę karjerą. Jos metu R. Labuckas tris kartus tapo pasaulio čempionu bei šešis kartus - Europos čempionu. Jam priklauso dvivietės kanojos 200 metrų rungties pasaulio rekordas. Iš viso dešimtuke R. Labucko pavardė įrašyta šešis kartus.

Visus šiuos titulus R. Labuckas iškovojo poroje su Tomu Gadeikiu dvivietės kanojos 200 metrų distancijoje.

Pirmu R. Labucko treneriu buvo Vladimiras Suchorukovas. Karjeros aukštumų siekti atskirais karjeros tarpais jam padėjo treneriai Alesandras Alekrinskis, Vasilijus Suchorukovas ir Egidijus Gustas.

Pabaigęs profesionalo karjerą R. Labuckas nuo sporto nežada atsitraukti. Savo sukauptą patirtį jis žada panaudoti dirbant trenerio darbą.

2010 m. Trasona, Ispanija: C-2 200 m 1 v.;

2011 m. Belgradas, Serbija: C-2 200 m 1 v.

2012 m. Zagrebas, Kroatija: C-2 200 m 1 v.;

Pasaulio čempionatai:

2006 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 3 v.;

2007 m. Duisburgas, Vokietija: C-2 200 m 3 v.

2009 m. Halifaksas, Kanada: C-2 200 m 1 v.;

2010 m. Poznanė, Lenkija: C-2 200 m 1 v.

2011 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 1 v.

Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Kitos sporto šakos

A. Rumševičius ir L. Každailis pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate į ketvirtfinalį nepateko paaiškėjo I. Dumbauskaitės ir M. Povilaitytės varžovės aštuntfinalyje

2014 liepos mėn. 26 d. 18:13
Arnas Rumševičius
LTF nuotr.
19-metis Arnas Rumševičius ir 18-metis Lukas Každailis nepateko į Kipre vykstančio pasaulio jaunimo (iki 21 metų) paplūdimio tinklinio čempionato ketvirtfinalį.

Lietuvos čempionate V. Alekna turėjo pripažinti A. Gudžiaus pranašumą nuotraukų albumas (23)

2014 liepos mėn. 26 d. 17:55
Kaune šį savaitgalį vyksta Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jame labiausiai laukta intriguojanti geriausių šalies disko metikų - legendinio Virgilijaus Aleknos ir jaunojo Andriaus Gudžiaus dvikova.

Pirmuosius medalius Lietuvai EUSA žaidynėse iškovojo VU stalo tenisininkės video (1)

2014 liepos mėn. 26 d. 14:48
Stalo tenisas
Organizatorių nuotr.
Roterdame (Olandija) vykstančiose Europos universitetų sporto žaidynėse lietuviai iškovojo pirmuosius medalius. Tai padarė bronzą laimėjusi Vilniaus universiteto stalo tenisininkių rinktinė.

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė - pirmos pasaulio jaunimo čempionato pogrupyje A. Rumševičius ir L. Každailis - atkrintamosiose varžybose (3)

2014 liepos mėn. 26 d. 13:52
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė (FIVB nuotr.)
Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė 2014 m. FIVB pasaulio jaunimo iki 21 m. čempionate Kipre F pogrupyje užėmė pirmą vietą. Paskutinėse grupės rungtynėse lietuvės pirmą setą prieš Rusijos atstoves Kseniją Dabižą ir Aną Gurbunovą (8 reitingas) laimėjo, antrajame sete viena rusių pasiskundė prasta savijauta ir atsisakė tęsti varžybas.

Įdomiausi pasaulio maratonai: šaltyje, po vandeniu, su vyno taure arba peliuko Mikio kompanijoje

2014 liepos mėn. 26 d. 10:21
Vilniaus maratonas
Berlyno maratonas – greičiausias pasaulyje. Bostono – seniausias. Niujorko - didžiausias. „Danske Bank Vilniaus maratonas“ pasauliui save pateikia kaip nelygiausią. „Maratonas su charakteriu“ - taip apie didžiausią Lietuvos bėgimo šventę rašoma užsienio bėgikams skirtame lankstinuke.