Kanojų irklavimo čempionas R. Labuckas baigė savo sportinę karjerą

(9)
Raimundas Labuckas
© Organizatorių nuotr.

Visų laikų tituluočiausias Lietuvos kanojų irkluotojas, 29-nerių metų visaginietis Raimundas Labuckas paskelbė, kad baigia savo sportinę karjerą. Jos metu R. Labuckas tris kartus tapo pasaulio čempionu bei šešis kartus - Europos čempionu. Jam priklauso dvivietės kanojos 200 metrų rungties pasaulio rekordas. Iš viso dešimtuke R. Labucko pavardė įrašyta šešis kartus.

Visus šiuos titulus R. Labuckas iškovojo poroje su Tomu Gadeikiu dvivietės kanojos 200 metrų distancijoje.

Pirmu R. Labucko treneriu buvo Vladimiras Suchorukovas. Karjeros aukštumų siekti atskirais karjeros tarpais jam padėjo treneriai Alesandras Alekrinskis, Vasilijus Suchorukovas ir Egidijus Gustas.

Pabaigęs profesionalo karjerą R. Labuckas nuo sporto nežada atsitraukti. Savo sukauptą patirtį jis žada panaudoti dirbant trenerio darbą.

2010 m. Trasona, Ispanija: C-2 200 m 1 v.;

2011 m. Belgradas, Serbija: C-2 200 m 1 v.

2012 m. Zagrebas, Kroatija: C-2 200 m 1 v.;

Pasaulio čempionatai:

2006 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 3 v.;

2007 m. Duisburgas, Vokietija: C-2 200 m 3 v.

2009 m. Halifaksas, Kanada: C-2 200 m 1 v.;

2010 m. Poznanė, Lenkija: C-2 200 m 1 v.

2011 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 1 v.

Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

NHL: „Blackhawks“ nepasigailėjo Toronto komandos

2014 gruodžio mėn. 22 d. 11:09
Dvidešimt trečią pergalę 34-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą keturiolikos komandų Vakarų konferencijoje užimantis Čikagos „Blackhawks“ (48 tšk.) klubas.

Europos moterų rankinio čempionate – norvegių triumfas

2014 gruodžio mėn. 22 d. 09:11
Sekmadienį Budapešte pasibaigusiame Europos moterų rankinio čempionate triumfavo Norvegijos rinktinė, kuri finale 28:25 (10:12) įrodė savo pranašumą prieš Ispanijos komandą ir susigrąžino nugalėtojos titulą.

Lietuvos moterų rankinio lygoje – įspūdingas rezultatyvumas (5)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 20:49
Sekmadienį rezultatyviausiose moterų rankinio sezono rungtynėse šalies čempionė Kauno „ACME-Žalgiris“ komanda Vilniuje rezultatu 55:32 (29:14) nugalėjo vietos LEU „Šviesa-Eglė“ ekipą ir surinkusi 16 taškų susigrąžino lyderės poziciją, kurią prieš tai buvo perėmusios „Eastcon Tauras-Vilniaus kolegija“ rankininkės.

R. Meilutytė: šis turnyras taps gražia tradicija taurę vėl laimėjo Girčių šeimyna (13)

2014 gruodžio mėn. 21 d. 15:34
Rūtos Meilutytės šeimų plaukimo turnyras
DELFI (R.Tenio nuotr.)
Jau antrus metus iš eilės organizuojamas Rūtos Meilutytės šeimų plaukimo turnyras. Šiais metais dėl Pasaulio plaukikės taurės varžėsi 48 komandos. Antrus metus iš eilės nugalėtojų taurė nukeliauja į tas pačias rankas – komandai „Būsiu sveikas“.

Ritasi žemyn: „Devils“ NHL pirmenybėse pralaimėjo jau 23-ią kartą D. Zubrus vis dar gydosi traumą

2014 gruodžio mėn. 21 d. 13:49
Dvidešimt trečią pralaimėjimą 35-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į keturioliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (30 tšk.) klubas.