Kanojų irklavimo čempionas R. Labuckas baigė savo sportinę karjerą

(9)
Visų laikų tituluočiausias Lietuvos kanojų irkluotojas, 29-nerių metų visaginietis Raimundas Labuckas paskelbė, kad baigia savo sportinę karjerą. Jos metu R. Labuckas tris kartus tapo pasaulio čempionu bei šešis kartus - Europos čempionu. Jam priklauso dvivietės kanojos 200 metrų rungties pasaulio rekordas. Iš viso dešimtuke R. Labucko pavardė įrašyta šešis kartus.
Raimundas Labuckas
© Organizatorių nuotr.

Visus šiuos titulus R. Labuckas iškovojo poroje su Tomu Gadeikiu dvivietės kanojos 200 metrų distancijoje.

Pirmu R. Labucko treneriu buvo Vladimiras Suchorukovas. Karjeros aukštumų siekti atskirais karjeros tarpais jam padėjo treneriai Alesandras Alekrinskis, Vasilijus Suchorukovas ir Egidijus Gustas.

Pabaigęs profesionalo karjerą R. Labuckas nuo sporto nežada atsitraukti. Savo sukauptą patirtį jis žada panaudoti dirbant trenerio darbą.

2010 m. Trasona, Ispanija: C-2 200 m 1 v.;

2011 m. Belgradas, Serbija: C-2 200 m 1 v.

2012 m. Zagrebas, Kroatija: C-2 200 m 1 v.;

Pasaulio čempionatai:

2006 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 3 v.;

2007 m. Duisburgas, Vokietija: C-2 200 m 3 v.

2009 m. Halifaksas, Kanada: C-2 200 m 1 v.;

2010 m. Poznanė, Lenkija: C-2 200 m 1 v.

2011 m. Segetas, Vengrija: C-2 200 m 1 v.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lietuvos biatlonininkai pasaulio jaunių čempionato estafetėje aplenkė dvi komandas

Slovakijoje vykstančio pasaulio jaunių (iki 19-os metų) ir jaunimo (iki 21-erių metų) biatlono čempionato jaunių vaikinų estafetėje 3x7,5 km pirmadienį Lietuvos rinktinė aplenkė Latvijos ir Belgijos komandas bei užėmė 21-ą vietą.

„Vilniaus kolegijos-Flamingo Volley“ tinklininkai žengė didelį žingsnį link savo tikslo

Savaitgalį vykusiose „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio Čempionų lygos rungtynėse Lietuvos klubai iškovojo tris pergales iš keturių galimų.

Legendinė sovietų gimnastė O. Korbut neblogai uždirbo už parduotus savo olimpinius medalius (15)

Legendinė gimnastė Olga Korbut savo 1972 ir 1976 metų olimpinius medalius aukcione „Heritage Auctions“ pardavė už 230 tūkst. dolerių. Apie tai skelbia oficialus aukciono namų puslapis internete.

Pergalingas savaitgalis: Lietuvos raiteliai triumfavo net dvejose konkūrų jojimo varžybose

Praėjęs savaitgalis buvo itin sėkmingas Lietuvos konkūrų raiteliams, startavusiems tarptautinėse varžybose Lenkijoje ir nacionalinėse varžybose Rusijoje. Iš jų​ mūsiškiai​ grįžo su reikšmingais apdovanojimais.

„Blackhawks“ ledo ritulininkai iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate Čikagos komanda „Blackhawks“ namuose 4:2 (2:1, 0:1, 2:0) įveikė St. Louiso ekipą „Blues“ ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.