Netradicinės 150 metrų distancijos finale H. Žustautas aplenkė visus keturis varžovus.

Antrą vietą užėmė daugkartinis pasaulio čempionas rusas Ivanas Štylius, trečią brazilas Izaquias Queirozas dos Santosas.

Kitas Lietuvos atstovas Vadimas Korobovas finišavo penktas. Iš viso šioje rungtyje varžėsi 10 kanojininkų.

Vienviečių baidarių varžybose 150 metrų distancijoje Ignas Navakauskas iškovojo bronzos medalį, o Artūras Seja buvo penktas.

Nugalėjo ispanas Carlosas Ballestero, o antras finišavo rusas Jurijus Postrigajus.

Dar vienas lietuvis Edvinas Ramanauskas į finalą nepateko.

Vienviečių kanojų varžybose 1500 metrų distancijoje nugalėjo rusas Kirilas Šamšurinas (5 min. 1,818 sek.).

V. Korobovas (5.25,203) užėmė 11-ą vietą, o H. Žustautas (5.53,279) - 36-ą tarp 43-ijų sportininkų.

Vienviečių baidarių varžybose 1500 metrų distancijoje Lietuvos atstovas Andrejus Olijnikas (4.33,624) užėmė devintą vietą, o Ričardas Nekriošius (4.38,691) buvo 19-as.

Nugalėjo portugalas Fernando Pimento (4.19,768). Šioje rungtyje startavo 113 baidarininkų.