A grupėje įvyko skandinaviška akistata, kurioje sunkia pergale džiaugėsi Švedijos rinktinė, 3:2 pranokusi Norvegijos ekipą.

Švedams įvarčius pelnė Gustavas Nyquistas (20:56 min.), Martinas Lundbergas (42:43 min.) ir Robertas Rosenas (51:47 min.), o Norvegijos rinktinėje tiksliais smūgiais pasižymėjo Matsas Rosellis Olsenas (43:41 min.) ir Andreasas Martinsenas (58:02 min.).

Svarbią pergalę iškovojo ir Rusijos komanda, kuri 5:1 (1:0, 1:0, 3:1) sutriuškino šveicarus.

Dubliu šiame susitikime pasižymėjo Ivanas Teleginas (5:13 ir 48:50 min.), po vieną tikslų smūgį pridėjo Jevgenijus Kuznecovas (28:40 min.), Sergejus Širokovas (55:21 min.) ir Sergejus Moziakinas (60 min.), o pralaimėjusiems paguodos įvartį pelnė Simonas Moseras (58:44 min.).

Pirmą pergalę, bet jau penktą tašką, į savo sąskaitą įsirašė Latvijos rinktinė, kuri 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) nugalėjo autsaiderius kazachus.

Kazachstanui įvartį pelnė Nikita Ivanovas (4:37 min.), o Latvijai – Kasparas Daugavinis (35:14 min.) ir Maris Bicevskis (54:49 min.).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

*** – užsitikrino vietą atkrintamosiose

Ir toliau be pralaimėjimų B grupėje žygiuoja Suomijos ledo ritulininkai, 3:1 (0:0, 3:0, 0:1) įveikę prancūzus.

Nugalėtojų gretose po kartą pasižymėjo Esa Lindellas (25:00 min.), Aleksanderis Barkovas (30:40 min.) ir Patrikas Laine'as (34:50 min.), o Prancūzijos komandai paguodos įvartį įmušė Pierre'as Bellemare'as (52:31 min.).

Taip pat penktą pergalę iš eilės iškovojo čempionė Kanada, 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) sutriuškino Slovakijos atstovus.

Po įvartį įmušė Morganas Rielly (11:09 min.), Mattas Duchene'as (18:30 min.), Tayloras Hallas (33:56 min.), Markas Scheifele'as (38:35 min.) ir Derickas Brassardas (50:27 min.).

Pirmą pergalę čempionate šventė ir iš grupės dugne pakilo Vengrijos rinktinė, po atkaklios kovos 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) palaužusi baltarusius.

Vengrų gretose du sykius pasižymėjo Janosas Vasas (10:31 ir 60 min.), po kartą – Gergo Nagy (5:31 min.), Balazsas Sebokas (30:32 min.) ir Vilmosas Gallo (33:49 min.). Tuo metu Baltarusijai po įvartį pelnė Geoffas Plattas (12:13 min.) ir Arturas Gavrusas (26:43 min.).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):