Latvijos kalnų slidinėjimo taurės varžybose Siguldoje šis „Snow Bees“ klubo atstovas triumfavo didžiojo slalomo rungtyje ir iškovojo auksą vienose iš dvejų slalomo lenktynių „Master“ grupėje.

Didžiojo slalomo rungtyje vilniečio dviejų nusileidimų laiko suma – 44,78 sek. Antrą vietą užėmęs šešeriais metais jaunesnis latvis Martinas Knostenbergas atsiliko 0,97 sek. Dešimtas buvo Aistis Domkus (atsiliko 8,07 sek.), 13-as – Vytautas Lapienis (12,67 sek.), 14-as – Mindaugas Banelis (13,67 sek.). Lenktynėse startavo 16 sportininkų.

Slalomo rungties pirmose varžybose J. Janulionis du važiavimus įveikė per 1 min. 7,51 sek. ir antrą vietą užėmusį latvį Edgarą Kupčą pranoko 0,36 sek. Trečią vietą iškovojo Simonas Masalskas (atsiliko 1,95 sek.). Penktas buvo Saulius Ivanauskas (8,4 sek.), aštuntas – V. Lapienis (24,36 sek.). Startavo 11 dalyvių. M. Baneliui ir A. Domkui finišuoti nepavyko.

Antrose „Master“ grupės slalomo lenktynėse nugalėjo E. Kupčas (1 min. 1,52 sek.), antras buvo Kristapas Bergmanis (atsiliko 1,14 sek.), o geriausiai iš lietuvių sekėsi trečią vietą užėmusiam S. Masalskui (2,02 sek.). J. Janulionis liko penktas (4,73 sek.), S. Ivanauskas – šeštas (5,76 sek.), A. Domkus – dešimtas (20,48 sek.), V. Lapienis – vienuoliktas (22,56 sek.).

Vyrų elito grupės varžybose, kurios turėjo Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) statusą, dalyvavo vienas Lietuvos atstovas Karolis Janulionis. Abejose lenktynėse jis finišavo dešimtas tarp 18-os sportininkų.

Pirmose varžybose nugalėtoju tapusiam Žakui Gedrai lietuvis pralaimėjo 8,21 sek. (159,45 FIS taško), o nuo antrose varžybose pergalę šventusio M. Zvejnieko mūsų šalies sportininkas atsiliko 7,11 sek. (150,48 FIS taško).

Jaunimo varžybose irgi buvo vienas lietuvis. Amžiaus grupėje iki 14 metų didžiojo slalomo rungtyje septintas finišavo Jokūbas Lapienis. Jį nugalėtoju tapęs latvis Kristoferis Gulbis pranoko 4,84 sek. Septintas vilnietis buvo ir slalome. Čempionu tapo latvis Rihardas Skrastinis. Jam J. Lapienis pralaimėjo 6,93 sek.

Beveik visi Latvijoje startavę lietuviai priklauso „Snow Bees“ klubui. Tik S. Masalskas atstovauja „Masters LTU“ komandai.