JAV vyko šaudymo iš lanko uždarų patalpų pasaulio taurės finalo varžybos

(4)
Savaitgali Las Vegase (JAV) vyko uždarų patalpų pasaulio taurės 3-čio etapo ir pasaulio taurės finalo varžybos. Bendra įskaita buvo skaičiuojama už Singapūre, Prancūzijoje ir JAV vykusių pasaulio taurės etapų varžybų bendrus rezultatus. Šaudymo iš lanko sporto šakoje pasaulio taurės etapai turi didžiulę reikšmę ir yra prilyginami pasaulio čempionatams.
Šaudymas iš lanko
© AP/Scanpix

Būtent į pasaulio taurės etapus pritraukiamas didžiausias kiekis rėmėjų ir investuojama daugiausiai lėšų į sporto šakos reklamą. Šio sezono varžybose dalyvavo sportininkai iš 29 pasaulio šalių, dalyvių rungtyje skaičius siekdavo iki 350 žmonių.

Po pasaulio taurės finalo galutiniai etapų rezultatų olimpinių lankų vyrų grupėje nenugalimas buvo daugkartinis pasaulio čempionas, olimpinių žaidynių sidabro laimėtojas, šiuo metu esantis pirmoje pasaulio reitingo vietoje Brady Ellisonas iš JAV. Jis finale 6:4 nugalėjo šių metų miško šaudymo rungties pasaulio čempioną Jeaną-Charles'į Valladont'ą iš Prancūzijos.

Olimpinių lankų moterų grupės finale kovėsi Pietų Korėjos lankininkės Jeon Sung Eun ir Kim Min Jong. Dvikovą rezultatu 7:3 laimėjo Jeon Sung Eun.

Skriemulinių lankų grupėje pergalę iškovojo daugkartinis pasaulio čempionas ir pasaulio taurės etapų nugalėtojas, legendinis lankininkas Bradenas Gellenthienas iš JAV, kuris finale kovojo prieš daugkartinį pasaulio rekordininką Peterį Elzingą iš Olandijos ir po įtemptos kovos papildomo, visiškai į taikinio centrą atlikto šūvio, Braden savo pranašumą įrodė amerikietis.

Skriemulinių lankų moterų grupėje netikėtai pergalę iškovojo Didžiosios Britanijos lankininkė Andrea Gales. Finalo dvikovoje A. Gales susitiko su daugkartine pasaulio taurės etapų prizininke ir nugalėtoja Vandionant Frangilli iš Prancūzijos ir įveikė varžovę rezultatu 7:3.

Šio sezono uždarų patalpų pasaulio taurės varžybose Lietuvos lankininkai dalyvavo tik Prancūzijos etape. Jelena Babinina ten užėmė 5-ą vietą o Vladas Šigauskas buvo 17-tas. Vasario 26-ą d. Lietuvos lankininkai dalyvaus uždarų patalpų Europos čempionate Lenkijoje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Istorinėse varžybose – sunerimusi L. Asadauskaitė ir nelaukta viešnia (26)

Pirmą kartą Vilniuje rengiamos aukščiausio rango šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pasaulio taurės finalas – prasidėjo staigmenomis. Malonią šeimininkams pateikė Lina Batulevičiūtė, o viena favoričių laikyta Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė komplikavo savo galimybes siekti galutinės pergalės. Dar vienas netikėtumas buvo Donatos Rimšaitės pasirodymas tribūnoje.

Pasaulio penkiakovės taurės finalo fechtavimosi rungtyje lietuvės lipo lyderėms ant kulnų (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjusiose pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo moterų varžybose Lietuvos garbę ginti stojo trys Lietuvos atstovės. Fechtavimosi rungtyje Londono olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė liko toli nuo lyderių, o geriausiai sekėsi Linai Batulevičiūtei ir Ievai Serapinaitei.

Savaitgalį į Trakus sugužės irkluotojai – vyks 55-oji „Gintarinių irklų“ regata (1)

Šių metų birželio 23-25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji „Gintarinių irklų” regata. Regatoje irkluotojai pasitikrina jėgas prieš svarbiausius startus Europos bei pasaulio irklavimo čempionatuose. Šiais metais į „Gintarinių irklų” varžybas atvyksta sportininkai iš Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos bei Rusijos.

Europos šuolių į vandenį čempionate I. M. Girdauskaitė liko tarp autsaiderių (1)

Lietuvos šuolininkei į vandenį Indrei Marijai Girdauskaitei pasirodymas Europos šuolių į vandenį čempionate Kijeve susiklostė ne taip, kaip norėtasi. Šuoliuose nuo 1 ir 3 metrų aukščių tramplinų rungtyse dalyvavusi sportininkė tikėjosi bent vienoje rungtyje patekti į finalą, tačiau to pasiekti nepavyko.

Vilniuje startavusiose penkiakovės pasaulio taurės vyrų fechtavimosi varžybose J. Kinderis – 16-as (1)

Ketvirtadienį Vilniuje prasidėjo šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės finalo etapas. Pirmi į kovą įsitraukė vyrai, kurie varžėsi fechtavimosi rungties pagrindiniame etape. Lietuvai vyrų grupėje atstovauja vienintelis Justinas Kinderis.