Jaunuosius kiokušin karatė talentus geriausiai ugdo klaipėdiečiai

Tauragėje įvyko 2017 metų Lietuvos kiokušin karatė vaikų (iki 12 metų) čempionatas, kuriame dalyvavo 350 sportininkų iš 40 klubų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Lietuvos vaikų kiokušin karatė čempionatas (LKKF nuotr.)

Vaikų čempionatą surengė Gintaro Cemnalianskio vadovaujamas klubas „Taurus“, dalyvius sveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Turnyro komandinėje įskaitoje, kaip jau tampa įprasta, varžovus gerokai pranojo tituluotojo Luko Kubiliaus vadovaujamo Klaipėdos klubo „Shodan“ auklėtiniai. Jie iš viso susižėmė net 24 medalius: 5 - aukso, 9 - sidabro ir 10 - bronzos.

Antrą vietą klubų įskaitoje užėmė Vilniaus „Ippon“, sukaupęs 13 apdovanojimų. Šio klubo jaunieji sportininkai iškovo 4 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos medalius.

Taip pat 4 pirmosiomis vietomis džiaugėsi Kuršėnų „Dao“, prie aukso medalių pridėjęs ir vieną sidabrinį.

Po 3 savo auklėtinius ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio išvydo du sostinės klubai – „Budora“ ir „Energijos smūgis“. Tiesa, „Budoros“ auklėtiniai dar pelnė 3 antrąsias ir 4 trečiąsias vietas, o „Energijos smūgio“ sportininkams trofėjų kolekciją pavyko papildyti tik 2 sidabro medaliais.

Po 2 aukso medalius čempionate iškovojo „Energija“, „Tornadas“, „Galaktikaa“ ir „Kariai“, po 1 – „Okinava“, „Shodan Palanga“, „Rifas“, „Taurus“, „Toshi“, „Mohikanas“, „Takas“, „Shin“, „Tensho“ ir „Osu“.

Iš viso prizines vietas Tauragėje užėmė net 31 klubo atstovai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Penktajame „Ąžuolyno bėgime“ – gausus būrys moksleivių ir šeimų

Vėjas ir netikėtai pasirodžiusios snaigės neatbaidė pabėgioti ir sportiškai praleisti sekmadienį norinčių kauniečių bei miesto svečių. Penktojo „Ąžuolyno bėgimo“ organizatoriai buvo maloniai nustebinti norinčių dalyvauti antplūdžiu.

„Garliava SM-Cascada“ – per žingsnį nuo titulo

Lietuvos moterų rankinio čempionato antrose finalo rungtynėse reguliariojo sezono nugalėtoja Kauno rajono „Garliava SM-Cascada“ svečiuose 35:34 (17:15) įveikė čempionės titulą ginančią Kauno „Acme-Žalgirio“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Londono maratone – įspūdingas D. Lobačevskės pasirodymas (65)

Sekmadienio rytą Anglijos sostinėje buvo duotas startas 36-ajam Londono maratonui, kuriame savo jėgas išbandė ir viena Lietuvos atstovė Diana Lobačevskė. Mūsiškė tarp elitinių bėgikų nepasiklydo ir finišo liniją kirto 12-a!

Čempionai iškopė į finalą, „Šviesa“ nustebino klaipėdiečius (3)

Lietuvos „Vivus.lt“ rankinio lygos finale jau įsitaisė praėjusio sezono čempionai Alytaus „Varsa-Stronglasas“. Kas bus jų varžovais, paaiškės tik kitą savaitę, nes Klaipėdos ir Vilniaus komandoms prireiks trečiojo susitikimo.

„Rangers“, „Blues“ ir „Oilers“ – NHL konferencijų pusfinaliuose

NHL pirmenybių Stenlio taurės varžybų šeštosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Niujorko „Rangers“ (5-oji vieta) komanda namuose 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) įveikė Monrealio „Canadiens“ (4) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-2.