Jamaikos komanda (Nesta Carteris, Asafa Powellas, Nickelis Ashmeade'as ir U. Boltas) paskutiniame etape aplenkė dėl netinkamo lazdelės perdavimo diskvalifikuotą Jungtinių Amerikos Valstijų ekipą. Jamaikiečių laikas - 37,36 sek. - geriausias sezono rezultatas pasaulyje.

Sidabro medaliai atiteko didžiulę staigmeną pateikusiai Kinijos rinktinei (38,01 sek.), o bronza džiaugėsi Kanados bėgikai (38,13).

Moterų 4x100 m bėgimo estafetę taip pat laimėjo Jamaikos rinktinė. Veronica Campbell-Brown, Natasha Morrison, Elaine Thompson ir Shelly-Ann Fraser-Pryce distanciją įveikė per 41,07 sek. Antroje vietoje liko JAV komanda, o trečią poziciją užėmė Trinidado ir Tobago rinktinė.

Moterų šuolių į aukštį rungtyje auksas atiteko rusei Marijai Kučinai. Antra liko kroatė Blanka Vlašič, trečia - kita rusė Anna Čičerova. Visos jos peršoko į 2,01 m aukštį iškeltą kartelę. Auksą išsivežė M. Kučina, kuri ankstesnius šuolius įveikė pirmaisiais bandymais.

Mūsiškė Airinė Palšytė į moterų šuolių į aukštį rungties finalą nepateko.

Į vyrų disko metimo rungties finalą neprasibrovė ir Andrius Gudžius, o čempionu šioje rungtyje tapo lenkas Piotras Malachowskis. Jis geriausiu antruoju bandymu įrankį nusviedė 67,40 m. Sidabrą iškovojo belgas Philipas Milanovas (66,90), o bronzą lenkui Robertui Urbanekui (65,18).

Vyrų dešimtkovėje sau pačiam priklausiusį pasaulio rekordą pagerino amerikietis Ashtonas Eatonas. Jis surinko 9045 taškus. Sidabro medalis atiteko Kanados atstovui Damianui Warneriui (8695), o bronzą iškovojo Vokietijos atletas Rico Freimuthas (8561).

Vyrų 5000 m bėgime vėl triumfavo Didžiosios Britanijos bėgimo žvaigždė Mo Farahas. Jis distanciją įveikė per 13 min. 50,38 sek. Antroje pozicijoje liko Kenijos bėgikas Calebas Mwangangi Ndiku (13:51,75), trečias - Etiopijos atstovas Hagosas Gebrhiwetas (13:51.86).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)