Galingai startavęs lietuvis pirmavo didžiąją dalį distancijos, tačiau finišavo ne taip sėkmingai. Teisėjams teko peržiūrėti fotofinišą, po kurio paaiškėjo, kad I. Navakauskas vienviečių valčių 200 m rungties finale liko penktas. Jo laikas – 34.460 sek.

Pusfinalyje lietuvio laikas buvo 34.232 sek, o atrankoje – 35.536 sek.

Čempionu tapo Kanados atstovas, sidabras atiteko švedui, o bronzos medaliais pasidabino vienodus laikus užfiksavę britas ir ispanas.

9.Miroslavas ZatkoSlovakija34.674

Netrukus į trasą išplaukė ir Jevgenijus Šuklinas. Jis dalyvavo vienviečių kanojų 200 m rungties finale. Itin atkakliose lenktynėse olimpietis nuotolį įveikė per 38.423 sek. ir iškovojo bronzos medalį.

Tai jau ketvirtoji sportininko bronza planetos pirmenybėse. Tokį patį rezultatą jis pasiekė 2006, 2007 ir 2009 metais. Vis tik atsiimdamas apdovanojimą J. Šuklinas neatrodė itin patenkintas. Prieš išvyką į Maskvą jis visą pasiruošimą skyrė būtent šiai sprinto rungčiai ir troško aukso.

Jevgenijus Šuklinas

Pusfinalyje kanojininkas užfiksavo 38.320 sek. laiką, o atrankoje – 40.110 sek.

Aukso medalį iškovojo Ukrainos sportininkas, o sidabras atiteko rusui.

9.Biagio Benjaminas TardioliKanada39.604

Paskutinis „lietuviškas“ startas įvyko vyrų dviviečių baidarių 200 m sprinto finale. Jame dalyvavo Aurimas Lankas ir Edvinas Ramanauskas. Lietuviai finišo liniją kirto penkti, užfiksavę 31.083 sek. laiką.

Mūsų šalies duetas pusfinalyje nuotolį įveikė per 31.102 sek., o atrankoje – per 32.192 sek.

Čempionais tapo serbų duetas, sidabro medalius iškovojo Vokietijos atstovų porai, o bronza atiteko prancūzams.

9.Peteris Molnaras ir Kristofas BanasVengrija31.754

Šeštadienį vykusiame dviviečių baidarių 1000 metrų rungties finale Ričardas Nekrošius ir Andrejus Olijnikas finišavo šešti.

Iki tol vykusiose rungtyse vienviečių baidarių 500 m rungtyje Tadas Čižas bei dviviečių kanojų 1000 m rungtyje J. Šuklinas ir Tomas Gadeikis į finalus nepateko. Penktadienį T. Čižas sėkmingai plaukė atrankoje, bet pusfinalio plaukime liko septintas, o kanojininkai neįveikė kvalifikacinio etapo.

Tuo tarpu vienintelė pirmenybėse dalyvauti lietuvė Rūta Dagytė moterų kanojų 200 m rungties atrankoje pasirodė nesėkmingai. Lietuvos atstovė savo plaukime finišavo šešta ir būtų plaukusi pusfinalyje, bet teisėjai ją diskvalifikavo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (82)