J. Šuklinas prieš startą universiadoje: tai mano paskutinė galimybė iškovoti medalįkomentarai

 (31)
Jevgenijus Šuklinas
Jevgenijus Šuklinas
© DELFI (T.Vinicko nuotr.)

Lietuvos studentų rinktinė trečiadienį oficialiai palydėta i Kazanę, kur vyks 27-oji pasaulio studentų universiada. Kai kurie sportininkai išvykdami gana atsargiai prognozavo savo galimybes, tuo tarpu kiti neslėpė, kad važiuoja dėl vienintelio tikslo – parsivežti medalį.

Iš viso universiadoje dalyvaus 91 Lietuvos sportininkas. Daugiausiai – 33 sportininkai yra iš Vilniaus, 30 – iš Kauno, 13 – iš Klaipėdos.

Gausiausiai į universiadą vyksta Mykolo Romerio univesiteto (MRU) sportininkų – 21. 17 atletų deleguoja Lietuvos sporto universitetas (LSU), Klaipėdos universitetas – 13.

„Tikiu, kad medalių bus. Laikas parodys, kiek. Mes dėjome dideles pastangas, kad suburtume pajėgiausius studentus, pačius geriausius trenerius. Sunkiai sunkiai, bet mums pavyko. Ko gero, ši delegacija bus pati didžiausia per visą istoriją. Gal kiti priekaištaus, kad delegacija dar didesnė, nei olimpinėse žaidynėse. Tačiau mes vadovaujamės piramidės principu – universiada yra žemiau, nei olimpinės žaidynės, o pagrindas turi būti tvirtas“, - teigė Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas.

Tuo metu vieni sportininkai apie savo galimybes kalbėjo drąsiai, kiti – kiek atsargiau.

„Važiuoju kaip visada – aukso. Čia mano pirmas ir paskutinis šansas laimėti medalį, nes tik dabar į universiados programą įtraukė mūsų sporto šaką. Man jau 27-eri ir tai mano paskutinė galimybė kažką laimėti. Aišku, norisi aukso. Aš jo niekam lengvai neatiduosiu, dabar esu geroje formoje. Dirbame, viskas vyksta pagal planą. Manau, kad turiu visas galimybes“, - kalbėjo Londono olimpinių žaidynių vicečempionas irkluotojas Jevgenijus Šuklinas.

„Stengsiuosi padaryti viską, ką galiu. Formą, galima sakyti, turėčiau pasiekti aukštesnę. Žiūrėsime, kaip leis oro sąlygos, tačiau tikrai padarysiu viską, ką galiu. Vieną kartą buvau universiadoje ir labai nedaug trūko iki medalio, todėl klaidų stengsiuosi nekartoti. Yra konkurencija, reiks pakovoti, bet ne kiekvieną dieną visi gerai jaučiasi. Apskritai apie tai daug negalvoju. Jei padarysiu viską, kaip esu pasiruošęs, manau tikrai bus geriau, nei praėjusioje universiadoje“, - kalbėjo šuolininkas į aukštį Raivydas Stanys.

„Tikslas kaip visada – parodyti viską, ką galiu geriausio. Jei gerai pasirodysiu tai ir įgyvendinsiu visus planus. Kalbant apie sportinę formą tai galiu pasakyti, kad dar po truputį įsivažiuoju, dar tik sezono pradžia“, - teigė jau ketvirtoje universiadoje dalyvausianti šuolininkė per barjerus Sonata Tamošaitytė.

„Tikslai, aišku, yra patys aukščiausi. Tai - užimti aukščiausią vietą ir pasiekti kuo geresnį rezultatą. Šiaip judu link geros sportinės formos ir viskas puiku. Daug apie varžoves negalvoju ir nenoriu tokiomis mintimis apkrauti sau galvos. Ateisime prie starto ir matysime“, - DELFI teigė bėgikė Eglė Balčiūnaitė.

„Mane tenkins ne vieta, o pasiektas rezultatas. Tikslas yra kuo geresnis rezultatas, o varžovai stipresni ir nieko nepadarysi. Svarbiausia parodyti, ką galiu. Norėčiau pademonstruoti rezultatą, kuris būtų artimas geriausiam asmeniniui pasiekimui. Prieš dvejus metus pavyko pasiekti 10,14 sek. rezultatą. Jei nepavyks pasiekti panašaus rezultato – būsiu nusivylęs. Jei rezultatas bus artimas 10,14 sek. tai žinosiu, kad padariau viską, ką galiu“, - DELFI teigė Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) doktorantūroje studijuojantis sprinteris Rytis Sakalauskas.

Universiada Kazanėje vyks liepos 6-17 dienomis.

www.DELFI.lt
 
31
Registruoti (0) Anonimiški (31)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Kitos sporto šakos

Grandioziniai Sniegos dienos renginiai neaplenkė Ignalinos žiemos sporto trasų

2015 sausio mėn. 26 d. 12:14
Grandioziniai Sniegos dienos renginiai neaplenkė Ignalinos žiemos sporto trasų
Organizatorių nuotr.
Lietuvoje minint pasaulinę Sniego dieną įpusėjo šiam renginiui skirti žiemos sporto renginiai. Po praėjusį savaitgalį vykusių Sniego dienos renginių Vilniuje, Kaune, Tauragėje, Anykščiuose, Druskininkuose ir Kuršėnuose šį savaitgalį estafetę perėmė Ignalinos miestas.

Lietuvos moterų rankinio čempionate autsaiderės privertė prakaituoti lyderes

2015 sausio mėn. 26 d. 10:45
Sekmadienį Lietuvos moterų rankinio čempionate sužaistos trejos rungtynės. Šįkart susitiko skirtingų reitingų kolektyvai, tačiau autsaiderėmis vadintos komandos parodė nagus, tad aukščiau turnyro lentelėje įsitaisiusioms ekipoms, siekiant pergalių, teko paprakaituoti.

K. Navickas ir A. Stapušaitytė Islandijoje pateko į ketvirtfinalį

2015 sausio mėn. 26 d. 09:46
Akvilė Stapušaitytė
Organizatorių nuotr.
Islandijoje vykstančiame „Iceland International 2015“ turnyre savo priešolimpinį sezoną pergalėmis pradėjo olimpiečiai Akvilė Stapušaitytė ir Kęstutis Navickas.

NHL „Visų žvaigždžių“ mače – rezultatyvumo rekordas visų įvarčių video (2)

2015 sausio mėn. 26 d. 09:13
Sekmadienį įvykusiame rekordiškai rezultatyviame Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) tradiciniame „Visų žvaigždžių“ mače buvo įmušti net 29 įvarčiai, o kapitono pareigas ėjusio Jonathano Toewso (Čikagos „Blackhawks“) atstovaujama rinktinė 17:12 (4:4, 7:4, 6:4) nugalėjo Nicko Foligno (Kolambuso „Blue Jackets“) vedamą komandą.

Plaukikas D. Rapšys turnyre Belgijoje laimėjo ir 200 m rungtį nugara

2015 sausio mėn. 26 d. 08:57
Danas Rapšys
DELFI (E.Kniežausko nuotr.)
Sekmadienį Antverpene (Belgija) baigėsi tarptautinės plaukimo varžybos „Flanders Speedo Cup 2015“, kuriose savo jėgas išbandė ir vienas Lietuvos plaukimo rinktinės lyderių panevėžietis Danas Rapšys.