J. Stoliarenko pasaulio brazilų džiudžitsu čempionate užėmė devintą vietą

(1)
Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) vykstančiame Abu Dabio pasaulio profesionalų brazilų džiudžitsu čempionate trečiadienį Lietuvos atstovė Julija Stoliarenko užėmė devintą vietą.
Lietuvos brazilų džiudžitsu meistrai
© Organizatorių nuotr.

Purpurinių diržų grupės svorio kategorijos iki 70 kg pirmame rate J. Stoliarenko nugalėjo portugalę Aną Ribeiro, bet antrame nusileido šeimininkų atstovei Yarai Kakish. Paguodos turnyre mūsiškė turėjo pripažinti kroatės Emmos Kamarič pranašumą.

Šioje kategorijoje varžėsi 13 sportininkių, o nugalėtoja tapo portugalė Vanessa Pareira.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Puikiai F2 pasaulio vandens formulių čempionate startavusiam Lietuvos atstovui – naujas iššūkis (1)

Geriausias Lietuvos F2 vandens formulių lenktynininkas Edgaras Riabko ketvirtadienį išvyko į Belgiją. Antverpene artėjantį savaitgalį vyks antrasis UIM F2 pasaulio čempionato etapas.

„Tour de France“ bendroje įskaitoje į antrąją vietą pakilo prancūzas

104-ųjų prestižinių dviračių lenktynių „Tour de France“ 18-ąjį etapą ketvirtadienį laimėjo prancūzas Warrenas Barguilas („Sunweb“). Jis 179,5 km nuvažiavo per 4 val. 40 min. 33 sek.

Palangoje įspūdingai diską švystelėjęs A. Gudžius atskleidė tikslus pasaulio čempionate (4)

Vienas geriausių planetos disko metikų Andrius Gudžius dar kartą įrodė, kodėl yra vertas skambių titulų. Palangoje prasidėjusiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate sportininkas antrą kartą šiemet diską švystelėjo už 68 metrų ribos.

Tinklininkės I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė po atkaklios kovos pasitraukė iš prestižinio turnyro Lenkijoje

Olštyne (Lenkija) vykstančiame prestižiniame Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) keturių žvaigždučių serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos porai Ievai Dumbauskaitei ir Monikai Povilaitytei nepavyko patekti į atkrintamąsias varžybas.

Trys Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą (2)

Trys Lietuvos penkiakovininkės Laura Asadauskaitė, Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė pateko į Minske (Baltarusija) vykstančio Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato finalą.