J. Stoliarenko pasaulio brazilų džiudžitsu čempionate užėmė devintą vietą

(1)
Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) vykstančiame Abu Dabio pasaulio profesionalų brazilų džiudžitsu čempionate trečiadienį Lietuvos atstovė Julija Stoliarenko užėmė devintą vietą.
Lietuvos brazilų džiudžitsu meistrai
© Organizatorių nuotr.

Purpurinių diržų grupės svorio kategorijos iki 70 kg pirmame rate J. Stoliarenko nugalėjo portugalę Aną Ribeiro, bet antrame nusileido šeimininkų atstovei Yarai Kakish. Paguodos turnyre mūsiškė turėjo pripažinti kroatės Emmos Kamarič pranašumą.

Šioje kategorijoje varžėsi 13 sportininkių, o nugalėtoja tapo portugalė Vanessa Pareira.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė – jaunystės ir patirties mišinys

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė, kuri atranką į 2018 – ųjų metų Europos pirmenybes pradėjo skambia pergale prieš pasaulio vicečempionus norvegus, vėl renkasi Lietuvoje ir bandys žengti dar vieną žingsnį tikslo link – kelialapio į Zagrebe vyksiančias Europos pirmenybes. Lietuvos klubų rinktinės žaidėjai Alytuje rinksis jau šį penktadienį, o likusieji prie jų prisijungs gegužės 1 dieną. Gegužės 3 dieną Lietuva su Belgija žais išvykoje, o gegužės 7 dieną 18:00 val. rungtynės įvyks Vilniaus „Siemens“ arenoje.

Jaunu liūtu save vadinantis britų boksininkas bado pirštu į V. Kličko amžių (4)

Šeštadienį Londono „Wembley“ stadione prieš 41 metų Vladimirą Kličko stosiantis britų boksininkas 27 metų Anthony Joshua tvirtino, kad privers ukrainietį ringe pasijusti naujoku.

Penkiakovininkė A. Tamašauskaitė Lenkijoje nusileido tik rusei

Džonkuve vykusiame šiuolaikinės penkiakovės Lenkijos jaunimo taurės III etape vilnietė Aurelija Tamašauskaitė iškovojo sidabro medalį.

Lietuvos amerikietiško futbolo pionieriai Vilniaus „Iron Wolves“ svečiuose nusileido estams

Pirmas Lietuvoje amerikietiško futbolo klubas Vilniaus „Iron Wolves“ tęsia tarptautinio turnyro „Monte Clark Cup“ kovas. Pergalingai pradėję turnyrą, antrose rungtynėse išvykoje vilniečiai turėjo pripažinti Tartu „Titans“ pranašumą.

101-erių metų indė laimėjo bėgimo sprinto rungtį (4)

101-erių metų senolė laimėjo aukso medalį šimto metrų bėgimo rungtyje Naujosios Zelandijos Oklendo mieste vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse. Indė Man Kaur atstumą įveikė per 1 minutę ir 14 sekundžių. Tiesa, reikia pasakyti, kad ji buvo vienintelė dalyvė amžiaus grupėje 100 metų ir daugiau, praneša agentūra AFP.