J. Stoliarenko pasaulio brazilų džiudžitsu čempionate užėmė devintą vietą

(1)
Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) vykstančiame Abu Dabio pasaulio profesionalų brazilų džiudžitsu čempionate trečiadienį Lietuvos atstovė Julija Stoliarenko užėmė devintą vietą.
Lietuvos brazilų džiudžitsu meistrai
© Organizatorių nuotr.

Purpurinių diržų grupės svorio kategorijos iki 70 kg pirmame rate J. Stoliarenko nugalėjo portugalę Aną Ribeiro, bet antrame nusileido šeimininkų atstovei Yarai Kakish. Paguodos turnyre mūsiškė turėjo pripažinti kroatės Emmos Kamarič pranašumą.

Šioje kategorijoje varžėsi 13 sportininkių, o nugalėtoja tapo portugalė Vanessa Pareira.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

R. Paškauskienė kartu su Lietuvos stalo teniso rinktine išvyko į pasaulio čempionatą

Pasaulio stalo teniso čempionas vyks Diuseldorfe, Vokietijoje, gegužės 29- birželio 5 dienomis.

Pergalės himnas grojo Lietuvos raiteliui

Sekmadienį, gegužės 28d. pavakare, iškilminga nugalėtojų apdovanojimo ceremonija baigėsi pirmoji tarptautinių konkūrų varžybų (CSI*, CSIYH*) “Horsemarket equestrian summer tour 2017” savaitė.

Po istorinės britams pergalės Žvėris nusprendė išeiti į pensiją, Kalnas jaučiasi apvogtas Ž. Savickas ruošis kitiems metams (2)

Žvėries (The Beast) pravarde žinomas britų galiūnas Eddie Hallas pasaulio galiūnų čempionate vienu tašku įveikė TV serialo „Sostų karai“ herojų Kalną (Gregorą The Mountain Clegane'ą) įkūnijusį islandą Hafthorą Bjornssoną. Kol pastarasis skundėsi, kad jį apvogė, E. Hallas netikėtai paskelbė, kad titulo negins.

Stipriausiu planetos žmogumi tapo E. Hallas, Ž. Savickas finale liko priešpaskutinis (30)

Botsvanoje pasaulio galiūnų čempionato finale Žydrūnas Savickas užėmė 9-tą vietą. Lietuvis po šeštadienio trijų rungčių su dešimt taškų lenkė tik gruziną Konstantiną Janašiją (9,5 tšk.). Tačiau ir per sekmadienį lietuviui nepavyko pagerinti pozicijų.

Penkiakovininkas D. Vaivada pasaulio taurės varžybų finale Lenkijoje aplenkė du varžovus (1)

Lietuvos atstovas Dovydas Vaivada Lenkijoje vykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės ketvirtojo etapo vyrų varžybų finale sekmadienį užėmė 34-ąją vietą.