Antrą vietą užėmė prancūzas Baptiste'as Fuchsas, atsilikęs 1 min. 44 sek., o trečią vietą užėmė čekas Jiris Hradilas, nugalėtojui pralaimėjęs 2 min. 4 sek.

Šarūnas Dmukauskas užėmė 23-ią vietą (+12:03), Regimantas Kavaliauskas – 39-ą (+19:42), Petras Andrašiūnas – 41-ą (+22:18), o Tautvydas Zaliauskas – 54-ą (+34:04) vietą.

Ilgos trasos varžybose startavo 66 vyrai, turėję įveikti 44,6 kilometro su 31 kontroliniu punktu trasą.

Moterų elito grupėje 18-ą vietą užėmė Renata Paulauskienė, nugalėtojai pralaimėjusi 18 min. 13 sek. Pasaulio čempione tapo rusė Olga Vinogradova, trasoje užtrukusi 108 min. 57 sek. Antroje vietoje liko rusė Svetlana Poverina, nuo nugalėtojos atsilikusi 20 sek. Trečią vietą užėmė danė Camilla Sogaard, nugalėtojai pralaimėjusi 3 min. 13 sek.

Ramunė Arlauskienė užėmė 21-ą vietą (+20:09), Asta Šimkonienė - 24-ą (+22:30), o Roma Puišienė – 42-ą vietą (+41:14).

Ilgos trasos varžybose startavo 51 moterys, turėjusios įveikti 34,4 kilometro su 30 kontrolinių punktų trasą.

Merginų jaunimo grupėje geriausiai iš lietuvių pasirodė Algirda Zaliauskaitė, iškovojusi 5-ą vietą (+11:38). Viktorija Michnovič užėmė 12-ą (+27:38), o Patricija Babrauskaitė - 15-ą (+34:24) vietą.

Merginų jaunimo grupėje nugalėjo ir pasaulio čempione suomė Ruska Saarela, 26,3 kilometro su 26 kontroliniais punktais trasoje užtrukusi 94 min. 13 sek. Sidabro medalį iškovojo suomė Henna Saarinen, čempionei pralaimėjusi 4 min. 42 sek. Trečią vietą užėmė čekė Veronika Kubinova, atsilikusi 7 min. 19 sek.

Vaikinų jaunimo grupėje pasaulio čempionu tapo austras Andreasas Waldmannas, 35 kilometrų su 26 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 88 min. 34 sek. Sidabro medalį iškovojo suomis Andersas Blomsteris, pralaimėjęs 6 min. 47 sek., o trečią – Rusijos atstovas Vladislavas Kiseliovas, atsilikęs 7 min. 3 sek.

Vaikinų jaunimo grupėje Vytenis Miliūnas užėmė 21-ą vietą (+17:28), Danius Kalvaitis - 22-ą (+17:31), Aidas Žigilėjus – 29-ą (+20:00), o Nojus Kalvaitis – 49-ą (+37:00) vietą.

Šeštadienį pasaulio čempionatas baigsis estafečių varžybomis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)