Lietuviams aukštos pozicijos leido tikėtis jau neblogas pasirodymas plaukimo takelyje (2:01.74). Vilniečiai baseine užėmė 6-ą vietą ir pelnė 335 taškus.

Fechtuojantis buvo užimta penktoji vieta (215 taškų): J. Kinderis laimėjo 14 (iš 22) dvikovų, o K. Gužauskaitė – 10.

Jojimo rungtyje lietuviai taip pat liko penkti, tačiau surinko net 296 taškus (maksimali galima suma – 300).

Kombinuotoe bėgimo ir šaudymo rungtyje mūsų komanda distanciją įveikė per 11:48.16 min., pelnė 592 taškus (4 vieta rungtyje) ir finiše 1 sekunde aplenkė italus Lavinią Bonessio ir Auro Franceschini.

Iš viso J. Kinderis ir K. Gužauskaitė varžybose surinko 1438 taškus.

Čempionais tapo lenkai Oktawia Nowacka ir Jaroslawas Swiderskis (1457), vicečempionais – brazilai Yane Marques ir Felipe Lima (1456).