Paprastų lankų, janučių pogrupyje, pirmą vietą iškovojo Kauno JSO mokyklos sportininkas Povilas Gurskas. Jis finale 7:3 nugalėjo Austėja Šironaitę iš Molėtų. Trečias tapo LSK klubo lankininkas Augustinas Milaknis, kuris mažajame finale 6:4 nugalėjo Eglę Vėjalytę.

Paprastų lankų finale, jaunimo pogrupyje, Linas Šironas iš Molėtų 6:4 nugalėjo Laurynų Paškevičių iš LSK klubo. Trečią vietą iškovojo LSK klubo lankininkė Aušrinė Paukštutė, dvikovoje 6:2 nugalėjusi Eglę Šironaitę iš Molėtų.

Olimpinių lankų, jaunių pogrupyje, finale susitiko Antanas Barkauskas iš LSK klubo ir Kauno JSO mokyklos lankininkas Deividas Palubinskas. Po permainingos dvikovos, A. Barkauskas 6:5 įrodė savo pranašumą. Trečią vietą iškovojo Vilniaus „Sietyno“ sporto mokyklos lankininkas Mantas Linka, kuris 6:0 nugalėjo LSK klubo auklėtinį Kristijoną Malakauską.

Jaunimo pogrupyje, šaudančių olimpiniais lankais, nenugalimas buvo šių metų suaugusių grupėje iškovojęs Lietuvos čempiono vardą, Adamas Kovalevskij is Vilniaus „Sietino“ sporto mokyklos. Jis finale 6-2 nugalėjo Kauno JSO mokyklos lankininką Joną Skačkauską.

Senjorų grupėje, šaudančių olimpiniais lankais, finale susitiko šeimos nariai Regimantas Čiupaila ir Dalia Čiupailienė iš LSK klubo. Po dvikovos 6"4 R. Čiupaila šventė pergalę. Trecioje vietoje liko LSK klubo narys, mažajame finale 7:1 nugalėjęs Kauno lankininkų klubo sportininką Arvydą Ūsą.

Skriemuliniais lankais šaudančių senjorų grupėje, jėgas tikrinosi LSK klubo lankininkai. Finale Tomas Liekis 6:2 nugalėjo Juozą Januškevičių o kovoje dėl bronzos Petras Dagys 3:7 nusileido Rimvidui Stankevičiui.

Šiuose varžybose Eglė Šironaitė pagerino paprastų lankų jaunimo kvalifikacijos rezultato rekordą.