Japonijos čiuožėjas tapo pirmu sportininku per 12 pastarųjų metų, kuriam tais pačiais metais pavyko laimėti ir olimpiadą, ir pasaulio pirmenybes.

Paskutinį kartą tai padaryti 2002 metais pavyko rusui Aleksejui Jagudinui.

Sidabro apdovanojimas atiteko po laisvos programos pirmavusiam 25-erių metų čempionato šeimininkui Tatsukiui Machidai (282,26), kuris Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse buvo penktas bei šiame sezone tapo Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) JAV bei Rusijos „Grand Prix“ varžybų etapo nugalėtoju.

Trečią vietą užėmė ir bronzos medaliu tenkinosi dukart Europos pirmenybių nugalėtojas 22-ejų metų ispanas Javieras Fernandezas (275,93).