Netrukus Lietuvos merginų triumfą pakartojo vyrai. Porinių dviviečių valčių finale Rolandas Maščinskas ir Saulius Ritteris distanciją įveikė per 6 min. 3,76 sek. ir taip pat iškovojo Universiados aukso medalius. Sidabras atiteko lenkams Dawidui Grabowskiui ir Adam Wicenciakui (6:11,37), kurie nuo mūsiškių atsiliko 7,61 sek., o bronza tenkinosi vokiečiai Timo Piontekas ir Timas Grohmanas (6:12,18, atsiliko 8,42 sek.).

Sonata Petrikaitė lengvo svorio merginų (iki 59 kilogramų) vienviečių valčių varžybose iškovojo sidabro medalį (7:33,21). Lietuvę 1,56 sek. aplenkė tik kinė Miao Wang (7:31,65). Trečia atplaukė vokietė Carolin Franzke (7:35,49, nuo čempionės atsiliko 3,84 sek.).

Puikų lietuvių pasirodymą antradienį pratęsė ir vienvietininkas Žygimantas Gališanskis. Jis 200 metrų nuplaukė per 6 min. 51,93 sek. ir iškovojo trečią Lietuvos irklavimo rinktinės aukso medalį Universiadoje. Mūsiškis aplenkė italą Simonę Martinį (6:52,42) ir olandą Koeną Metsemakersą (6:56,94). Beje, nuirklavus 1500 metrų, lietuvis plaukė tik trečias ir nuo pirmavusio italo buvo atsilikęs 2,98 sek. K. Metsemakersas lietuviui pralaimėjo 5,01 sek.

Ketvirtą aukso medalį į Lietuvos rinktinės taupyklę įnešė vienvietininkė Lina Šaltytė. Lietuvė 2000 metrų įveikė per 7 min. 25,76 sek. Antrą vietą užėmė ukrainietė Natalija Dovgodko (7:29,46), o trečia liko olandė Marloes Oldenburg (7:30,14). L. Šaltytė net 3,7 sek. finiše aplenkė N. Dovgodko ir 4,38 sek. - M. Oldenburg.