Pirmoje rungtyje – naščių nešime – lietuvis finišą pasiekė per 26 sekundes ir užėmė trečią vietą. Greitesni už Ž. Savicką buvo islandas Hafthoras Bjornssonas (17.6 sek.) bei daugelio favoritu vadinamas amerikietis Brianas Shaw (18.6).

Ž. Savickui nepavyko atsigriebti ir antroje rungtyje – 370 kg sveriančios štangos kėlime. Lietuvis ją iškėlė 5 sykius ir kartu su kanadiečiu Jeanu-Francois Caronu pasidalino 4-5 vietas. Rungtį laimėjo B. Shaw (8 kartai), aplenkęs britą Eddie Hallą (7) ir H. Bjornssoną (6).

Pirmąją finalo dieną lietuviui geriausiai susiklostė sunkvežimio tempimo rungtis. Ž. Savickas sunkvežimį nutempė 22,8 m ir į priekį praleido vienintelį varžovą – B. Shaw (23,8 m). Trečias liko H. Bjornssonas (20,9).