Ieties metikė I.Stasiulionytė iškovojo pergalę studentų varžybose JAV

(5)
Ieties metikė Inga Stasiulionytė laimėjo Pietų Kalifornijos (JAV) universiteto lengvosios atletikos varžybas Los Andžele. Sėkmingiausiu bandymu Lietuvos sportininkės ietis nuskriejo 52,48 m.
© DELFI

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Paplūdimio tinklininkės U. Andriukaitytė ir I. Zobnina Vilniuje užėmė penktąją vietą

Vilniuje, aikštyne prie Baltojo tilto, vykstančio Europos čempionato „Satellite“ serijos moterų turnyro mače dėl patekimo į pusfinalį sekmadienį lietuvės Irina Zobnina ir Urtė Andriukaitytė 0-2 (19:21, 11:21) pralaimėjo vokietėms Sabrinai Karnbaum ir Nataschai Niemczyk bei užėmė penktąją vietą.

D. Nemeravičius ir A. Kelmelis iškovojo pasaulio jaunimo čempionato bronzą

Lietuvos irkluotojai Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis Plovdive (Bulgarija) besibaigiančio pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionato vaikinų porinių dviviečių valčių finale sekmadienį iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos orientacininkams – kurčiųjų olimpinių žaidynių bronza

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių orientavimosi varžybų mišrioje estafetėje sekmadienį Lietuvos komanda iškovojo bronzos medalius.

Pasaulio plaukimo čempionate T. Duškinui iki pusfinalio trūko beveik pusės sekundės

Sekmadienį Vegrijos sostinėje Budapešte startavo pasaulio plaukimo čempionatas. Rytinėje atrankoje dėl patekimo į pusfinalį pirmasis 50 m ilgio baseiną išbandė Tadas Duškinas, kuris varžėsi 50 m plaukimo peteliške rungtyje.

Dviratininkė O. Baleišytė Europos jaunių ir jaunimo čempionate – penkta

Anadijoje (Portugalija) vykstančio Europos jaunių (iki 18-os metų) ir jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių treko čempionato jaunimo merginų daugiakovėje (omniume) šeštadienį Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė užėmė penktą vietą. Pernai Europos jaunių daugiakovės vicečempione tapusi Antano Jakimavičiaus ir Solveigos Baleišytės auklėtinė surinko 102-u taškus.