Kaip ir dera atkrintamosioms varžyboms, kova antroje akistatoje buvo gerokai rimtesnė. Jaunieji „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai po preciziško Ignoto Rago smūgio (08:06) pirmavo 1:0, tačiau greitai susirinkę net dvi pražangas praleido galingą Karolio Šliko smūgį (12:19 min.).

„Pankams“ teko nemažai pavargti, ko pavyko persverti rezultatą. Laisvas prie vartų paliktas Laisvydas Rimkus (29:24 min.) antro kėlinio viduryje rado kelią rituliui vartininkui tarp kojų ir išvedė komandą į priekį.

Netrukus Valdas Pikčius (35:33 min.) ir Edvardas Ivankevičius (37:01 min.) dviem įvarčiais leido komandai kvėpuoti laisviau.

„Geležinio vilko“ puolėjas Jegoras Rozinskis (38:00 min.), sušvelnino skirtumą iki 2:4, tačiau vos už 29 sekundžių (38:29 min.) po Arrtūro Švedavičiaus smūgio rezultatas tapo 5:2.

Trečiojo kėlinio pradžioje Edgaras Rybakovas (42:59 min.) pelnė paskutinįjį rungtynių įvartį ir „Hockey Punks“ užtikrintai žengė į pusfinalį.

Dvikovoje „pankai“ atliko 47 metimus į varžovų vartus, „Geležinis vilkas“ tai darė kone dvigubai mažiau, 25 kartus.

„Hockey Punks“ laukia intriguojanti pusfinalio iki dviejų pergalių serija su Juodupės „Juodupe“. Pirmoji dvikova įvyks pirmadienį 20 val. Elektrėnuose, o antroji ketvirtadienį 20.15 val. Vilniaus pramogų arenoje. Visą pusfinalio seriją tiesiogiai transliuos DELFI TV.

Kitame pusfinalyje sekmadienį 17 val. Elektrėnuose ir antradienį 19 val. Rokiškyje iki dviejų pergalių kovos Elektrėnų „Energija“ ir Rokiškio „Rokiškis“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)