Gimnastas T. Kuzmickas Azerbaidžane iškovojo antrą medalį

(5)
Sekmadienį Azerbaidžane pasibaigusio antrojo pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapo pratimų ant skersinio rungties finale Lietuvos atstovas Tomas Kuzmickas iškovojo bronzos medalį. 21-erių metų lietuvis surinko 13,866 taško.
Tomas Kuzmickas
© Facebook

Nugalėjo japonas Naoto Hayasaka (14,333 tšk.), o antrą vietą užėmė kroatas Antonas Kovačevičius (14,000 tšk.).

Kaip jau skelbta, šeštadienį T. Kuzmickas triumfavo laisvųjų pratimų varžybose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Lietuvos softbolo rinktinė pralaimėjo slovakėms

Italijoje vykstančio Europos softbolo čempionato B grupės trečiose rungtynėse pirmadienį Lietuvos rinktinė 5:17 pralaimėjo Slovakijos komandai ir patyrė trečią nesėkmę.

Pasaulio kiokušin karatė čempionate dalyvaus septynios lietuvės

Liepos 1-2 dienomis Astanoje (Kazachstanas) vyksiančiame pasaulio kiokušin karatė moterų čempionate dalyvaus septynios sportininkės iš Lietuvos.

Naktinis Vilniaus Kriteriumas grįžta į miesto centrą tiesiogiai transliuos DELFI TV

Praėjusiais metais startavęs Naktinis Vilniaus kriteriumas jau į pirmąjį etapą pritraukė daugybę sporto mylėtojų. Tada dviratininkai varžėsi fiksuotos pavaros, mėgėjų bei sportininkų kategorijose, antrajame etape renginį papildė riedutininkai, o trečiame ir riedslidininkai.

Bėgimo į Olimpo kalną maratonas - vienas sunkiausių Graikijoje

Šeštadienį, birželio 24 d., Graikijoje buvo surengtas kasmetinis bėgimo į Olimpo kalną maratonas. Maratone dalyvavo daugiau nei 800 sportininkų iš įvairių pasaulio šalių. Bėgikams teko įveikti net 44 kilometrus iki finišo, pažymėto toje vietoje, kurioje, pasak Graikijos legendų, gyveno senovės dievai.

Jubiliejinė „Gintarinių irklų“ regata geriausiems Lietuvos irkluotojams tapo svarbiu išbandymu

Beveik visi geriausi Lietuvos irkluotojai savaitgalį savo jėgas išbandė Trakuose vykusioje jubiliejinėje - 55-oje - „Gintarinių irklų“ regatoje. Po šios regatos bus formuojama Lietuvos komanda, kuri liepos pradžioje dalyvaus pasaulio taurės etape Šveicarijoje.