Gimnastas T. Kuzmickas Azerbaidžane iškovojo antrą medalį

(5)
Sekmadienį Azerbaidžane pasibaigusio antrojo pasaulio sportinės gimnastikos taurės etapo pratimų ant skersinio rungties finale Lietuvos atstovas Tomas Kuzmickas iškovojo bronzos medalį. 21-erių metų lietuvis surinko 13,866 taško.
Tomas Kuzmickas
© Facebook

Nugalėjo japonas Naoto Hayasaka (14,333 tšk.), o antrą vietą užėmė kroatas Antonas Kovačevičius (14,000 tšk.).

Kaip jau skelbta, šeštadienį T. Kuzmickas triumfavo laisvųjų pratimų varžybose.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Baidarininkas A. Ambotas veteranų žaidynėse N. Zelandijoje iškovojo net šešis aukso medalius (8)

Puikų pasirodymą Naujojoje Zelandijoje vykstančiose pasaulio veteranų žaidynėse tęsia Lietuvos sportininkai. Net 11 medalių iškovojo Lietuvos baidarininkai Sigitas Bulovas, Gintautas Šlaškus ir Aleksandras Ambotas.

Lietuviai neprilygo japonams ir rizikuoja likti be medalių komentarai (25)

Pasaulio ledo ritulio čempionato IB divizione Šiaurės Airijos sostinėje Belfaste penktadienį vyksta ketvirtas turnyro turas. Pirmosios ant ledo iščiuožė Lietuvos ir Japonijos rinktinės, o pergalę rezultatu 6:2 (1:0, 2:2, 3:0) šventė turnyro lyderiai japonai.

„Wembley“ stadiono Ringe bokso titanų V. Kličko ir A. Joshua mūšis prasidės vidurnaktį (9)

Antony Joshua ir Vladimiras Kličko. Šios dvikovos ilgai laukė visas bokso pasaulis. Šeštadienio vidurnaktį jie santykius išsiaiškins Londono „Wembley“ stadione. Tai bus svarbiausias sporto įvykis planetoje.

Savaitgalio sportas Lietuvoje: LKL ketvirtfinaliai, A lygos lyderių dvikova ir kultūrizmas (3)

Lietuvos sporto aistruolių artėjantį savaitgalį laukia daug krepšinio ir futbolo rungtynių: Lietuvos krepšinio lygoje prasidės atkrintamos varžybos, Baltijos moterų krepšinio lygoje vyks kovos dėl čempionių taurės, o Lietuvos futbolo A lygoje susitiks lyderiai. Taip pat vyks šaudymo, imtynių ir kultūrizmo varžybos.

Išrinktas naujas Lietuvos stalo teniso asociacijos prezidentas (4)

Įvyko Lietuvos stalo teniso asociacijos (LSTA) ataskaitų ir rinkimų konferencija. Net penkias su puse kadencijos nuo 1994-ų metų krašto stalo tenisininkams vadovavęs Rimgaudas Balaiša nutarė užleisti vietą jaunesniems.