Geležinės valios R. Adomaitienė: ačiū Dievui, koja po šuolių liko, kokia buvo

Ramunė Adomaitienė pasaulio neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate Londone šuolių į tolį rungtyje (T38) užėmė penktą vietą. 48-erių klaipėdietė nušoko 4 metrus 50 centimetrų ir dešimčia centimetrų atsiliko nuo bronzą iškovojusios lenkės Annos Trener-Wiercak.
Ramunė Adomaitienė
© Organizatorių nuotr.

Pasaulio čempione tapo publikos numylėtinė britė Olivia Breen, nušokusi 4 metrus 81 centimetrą.

2015 metų pasaulio vicečempionė R. Adomaitienė po starto prisipažino šiek tiek nusivylusi, bet džiaugėsi, kad iš sektoriaus išėjo savo kojomis. Klaipėdietė šiemet buvo persekiota traumų, o rimčiau sportuoti pradėjo tik birželį. Lengvaatletė neslėpė, kad gydytojai jai uždraudę dalyvauti varžybose.

„Neklausiau daktarų ir rizikavau. Ačiū Dievui, koja dar ir dabar eina. Gerai, kad nesibaigė žiauria trauma. Gerai, kad koja po šuolių liko tokia, kokia buvo. Aš ją sektoriuje nelabai jaučiau. Lyg yra koja, bet trūksta joje stangrumo ir stinga atsispyrimo“, – atskleidė R. Adomaitienė.

Tituluota lengvaatletė dar prieš kelionę į Londoną atskleidė, kad pasirengimas šioms planetos pirmenybėms buvo kaip niekada sunkus, suteikęs daug skausmo ir kainavęs nervų. Vis dėlto geležinę valią Londone pademonstravusi R. Adomaitienė sustoti kol kas neketina.

„Nebūčiau sportavusi visą gyvenimą, jeigu būtų neverta. Sportavau nuo mažens ir niekada negalvojau, ar verta tai daryti. Čia yra mano gyvenimo būdas ir jis toks išliks, jeigu sveikata leis. Norėčiau toliau sportuoti. Šią akimirką apie ateitį negalvoju. Dabar man yra užplaukusi liūdesio gaida. O kaip bus toliau – nežinau“, – mintimis apie ateitį dalinosi R. Adomaitienė.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kitos sporto šakos

Dviratininkė O. Baleišytė Europos jaunių ir jaunimo čempionate – penkta

Anadijoje (Portugalija) vykstančio Europos jaunių (iki 18-os metų) ir jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių treko čempionato jaunimo merginų daugiakovėje (omniume) šeštadienį Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė užėmė penktą vietą. Pernai Europos jaunių daugiakovės vicečempione tapusi Antano Jakimavičiaus ir Solveigos Baleišytės auklėtinė surinko 102-u taškus.

Europos čempionas H. Žustautas šalies pirmenybėse išbandė naują rungtį

Trakuose vykstančio Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo čempionato antrąją dieną, šeštadienį, dėl medalių buvo kovojama 1000 m distancijoje. Užtikrintą pergalę iškovojo Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse penktąją vietą užėmę baidarininkai Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas, tuo tarpu Europos čempionas kanojininkas Henrikas Žustautas išbandė naują rungtį.

Bėgikas R. Ickys Europos jaunimo čempionate penktas

Grosete (Italija) vykstančio Europos jaunimo (iki 20 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų 110 m barjerinio bėgimo finale šeštadienį Rokas Ickys finišavo penktas.

Imtynininkas M. Sinkevičius kurčiųjų olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzos medalį (8)

Samsune (Turkija) vykstančių kurčiųjų olimpinių žaidynių graikų-romėnų imtynių svorio kategorijoje iki 75 kg šeštadienį Lietuvos atstovas Mantas Sinkevičius iškovojo bronzos medalį.

„Delfi“ sporto centre karaliavo paplūdimio tinklinis

Šeštadienį Vilniaus paplūdimio tinklinio aikštelėse sportininkų azartas tiesiog liejosi per kraštus. „Delfi“ sporto centre vykusiame „Sportland Beach Volleyball Fest“ turnyre varžėsi mišrios vyrų ir moterų komandos.